У лікарнях Львова – 55 майданівців із вогнепальними пораненнями

16:03 27 лютого 2014 р.

  • 0
  • 2682


Фото: unian.ua

Про це повідомив сьогодні під час брифінгу начальник управління охорони здоров’я міськради Володимир Зуб.

Він поінформував, що на сьогодні на стаціонарному лікуванні в лікарні швидкої медичної допомоги та 8-й міській лікарні Львова перебувають 55 осіб з вогнепальними ушкодженнями різних частин тіла. Начальник управління охорони здоров’я міської ради повідомив також, що від грудня 2013 року й до цього часу медичні заклади міста працюють в посиленому режимі, а медики Львова щоденно надають допомогу постраждалим на Майдані у Києві.

Володимир Зуб зазначив при цьому: «Пацієнти, постраждалі на Майдані, продовжують поступати. Сьогодні ми офіційно зареєстрували, що в заклади охорони здоров'я, які підпорядковані управлінню охорони здоров'я Львівської міської ради, звернулось 138 осіб, постраждалих під час останніх подій. З них госпіталізовано 86 осіб, з яких виписано 31 особу. На сьогодні на стаціонарному лікуванні в лікарні швидкої медичної допомоги та 8-й міській лікарні перебувають 55 осіб з вогнепальними ушкодженнями різних частин тіла (рук, ніг, голови). Стан усіх пацієнтів стабілізований. Більшість з них мають середню важкість, декілька осіб – у важкому стані».

Начальник управління охорони здоров’я міської ради також наголосив, що «у зв’язку з умовами, в яких працюють медичні заклади міста останні три місяці, статистичні дані про травмованих є неточними». Тому управління охорони здоров’я Львівської міської ради звертається до громадян України, які були травмовані під час подій у місті Києві та отримували допомогу у медичних закладах міста Львова: зверніться у найкоротші терміни до лікарів, які вас лікували».

Володимир Зуб конккретизував: «Необхідно надати об’єктивні дані про особу. Це потрібно для того, щоб уточнити і коригувати інформацію у медичній документації. Точна інформація в медичній документації з часом допоможе в подальшому лікуванні та реабілітації від отриманих травм. Адже тоді пацієнти не завжди вказували, що були травмовані, побиті чи поранені на Майдані в період протестних акцій. Вони зазначали, що впали зі сходів, що їх побили невідомі. Зараз, коли ситуація стабілізувалась, є нагальна потреба, щоб усі вони звернулись до свого лікаря і щоб уся інформація про людину та обставини отримання травми була приведена у відповідність. Вона може знадобитись цій людині у майбутньому. Сподіваємось, що буде суд над тими людьми, які допустили таке масове побиття. І тоді всі ці дані можуть стати доказовою базою для цього».

Про це повідомляє сьогодні, 27 лютого, УНІАН.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 21 жовтня 2019 р.

У Львові поменшало хворих на грип і ГРВІ

На Львівщині захворіли з 14 до 20 жовтня на гострі респіраторні інфекції 6983 людини – на 1009 менше, аніж за попередній тиждень.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 465

17:48 21 жовтня 2019 р.

Восьмеро людей ще не одужали після відвідин «Фабрики їжі» у Львові

У стаціонарах Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні та інфекційного відділення Новояворівської районної лікарні ще не одужали восьмеро відвідувачів закладу громадського харчування «Фабрика їжі».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 501

12:42 18 жовтня 2019 р.

Як бджоли на Львівщині витягнули хвору після інфаркту

Хімічці за фахом Катерині Васильєвій лікарі прописали пожиттєво приймати арсенал ліків. Їй поталанило замінити фармпрепарати ліками природними. Після кількох курсів бджоловжалювання вона знову повернулася до активного життя.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 5757

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу