Тяжкопоранений на Луганщині львівський волонтер Андрій Романчук все ще потребує медикаментів (відео)

22:16 2 червня 2015 р.

  • 0


Фото: зі сторінки громадської ініціативи «Варта 1» в інтернет-мережі «ВКонтакте»

Він став волонтером ще на Майдані, він діставався у найнедоступніші місця на передову в зоні АТО, він зривався навіть уночі – коли дзвонили бійці, які після боїв залишились без їжі чи одягу.

«Волонтер Андрій Романчук в реанімації бореться за життя. Він став волонтером ще на Майдані, він діставався у найнедоступніші місця на передову в зоні АТО, він зривався навіть уночі – коли дзвонили бійці, які після боїв залишились без їжі чи одягу. Андрій Романчук один зміг дивом вціліти під Попасною, коли машина підірвалась на міні», – повідомили сьогодні, 2 червня, в «Телевізійній служба новин» каналу «1+1». Подробиці – на його відео:

Натомість на сторінці громадського формування «Варта1» в інтернет-мережі «ВКонтакте» розмістили у вівторок фотографію переліку медикаментів, які все ще потребує волонтер, а також написали: «Дякуючи всім не байдужим людям та волонтерам, наш список медикаментів для лікування Андрія Романчака (позивний – «Крук») зменшився. Підкресленим та жирним шрифтом. Для допомоги пораненому Андрію: 5168 7423 4160 9968 Романчак Дмитро (Приватбанк)».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:40 27 травня 2020 р.

Польща знімає маски

У Польщі знімають наступні обмеження пов'язані з коронавірусом. Пом'якшується режим носіння захисних масок. Відкриваються заклади культури і спортивно-оздоровчі об'єкти.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу