Тяжкопораненій медсестрі зі Львівщини Ірині Іванюш подарували електроскутер (відео, оновлено)

23:56 19 червня 2015 р.

  • 0


Фото: 5.ua

Волонтери з усієї України збирають гроші на протези герою з позивним «Лютик».

Благодійники з Чернігова подарували постраждалій в АТО медсестрі з позивним «Лютик», яка лікується у Дніпропетровській обласній лікарні, електроскутер медсестрі. 25-річна Ірина Іванюш підірвалася на розтяжці і втратила обидві ноги та отримала тяжку травму ока.

Нині дівчина вже пересувається на медичному візку. Тепер опановуватиме техніку. На скутері дівчина може пересуватися чотири години поспіль без підзарядки.

Пожертви на нього зробили небайдужі чернігівці. Крім цього, волонтери всієї країни збирають гроші на протези Ірині.

За прогнозами лікарів, перші самостійні кроки дівчина зможе зробити у листопаді. Натомість Ірина Іванюш повідомила: «Я б ще хотіла нагадати про інших солдат. Через лікарню імені Мечникова з двома ампутаціями пройшло 50 осіб і нашій державі пора розвивати соціальні програми, відкривати ветеранські госпіталі, які поможуть адаптуватися до життя вже цивільного».

Про це повідомили сьогодні, 19 червня, на телевізійному «5 каналі». Натомість у «Телевізійній службі новин» каналу «1+1» розповіли:

«Чернігівські волонтери подарували електроскутер.. 25-річній медсестрі Ірині Іванюш із позивним «Лютик», яка втратила обидві ноги. Німецький транспорт працює на електроенергії чотири години без підзарядки. Тож вже найближчим часом Лютик зможе їздити лікарнею та працювати із пораненими бійцями. Ірина збирається надавати їм психологічну допомогу».

Про це повідомили сьогодні, 19 червня, на сайті «Телевізійної служби новин» каналу «1+1». Своєю чергою, «Телеканал новин «24» розповів сьогодні, 19 червня:

«Медсестра «Лютик» отримала екстремальний подарунок від волонтерів Чернігівські волонтери подарували постраждалій в АТО медсестрі електроскутер.

Зараз 25-річна Ірина Іванюш, яка підірвалася на розтяжці і втратила обидві ноги у зоні АТО, лікується у Дніпропетровській лікарні імені Мечнікова.

Дівчина йде на покращення і мріє про протези, в яких могла бігати. Постраждала волонтерка вважає: «Нашій державі в першу чергу варто ліквідувати причину захворювання, а не наслідок. Ще в мене є мрія проїхатись з Міністром оборони по передовій, показати всі недоопрацювання і, можливо, щось зміниться».

До слова, офіцер Тім Златкін з позивним «Квіточка» відвідав у Дніпропетровському госпіталі поранену українську волонтерку і медсестру Ірину Іванюш «Лютик».

Про це повідомили сьогодні, 19 червня, на «Телеканалі новин «24».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:17 25 травня 2020 р.

Усіх охочих зробити тест на антитіла до Covid-19 мер скерував у приватні лабораторії

У Львові розпочинають ІФА-тестування (імуноферментний аналіз) на визначення антитіл до COVID-19. На безоплатній основі в лікарнях тестуватимуть медичних та комунальних працівників, а також, за можливості, окремі категорії пацієнтів. Відтак, всі охочі зробити собі такий тест — можуть звертатися у приватні лабораторії, адже місто не зможе фінансово забезпечити таке тестування для всіх.

Рубрика: Медицина

11:01 25 травня 2020 р.

5,5 млн грн отримав Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги за лікування пацієнтів із COVID-19

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги отримав 5 485 801 грн за квітень за пакетом “Екстрена медична допомога пацієнтам з підозрою або встановленим захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19”.

Рубрика: Медицина

Останні новини

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Усіх охочих зробити тест на антитіла до Covid-19 мер скерував у приватні лабораторії

Суд у Львові оголосив вирок підпалювачу автомобіля журналістки Радіо Свобода

На 105-ти ринках Львівщини склали акти щодо усунення недоліків

На ПП "Краківець" вилучили "Опель"

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу