Тяжкопораненій медсестрі зі Львівщини Ірині Іванюш подарували електроскутер (відео, оновлено)

23:56 19 червня 2015 р.


Фото: 5.ua

Волонтери з усієї України збирають гроші на протези герою з позивним «Лютик».

Благодійники з Чернігова подарували постраждалій в АТО медсестрі з позивним «Лютик», яка лікується у Дніпропетровській обласній лікарні, електроскутер медсестрі. 25-річна Ірина Іванюш підірвалася на розтяжці і втратила обидві ноги та отримала тяжку травму ока.

Нині дівчина вже пересувається на медичному візку. Тепер опановуватиме техніку. На скутері дівчина може пересуватися чотири години поспіль без підзарядки.

Пожертви на нього зробили небайдужі чернігівці. Крім цього, волонтери всієї країни збирають гроші на протези Ірині.

За прогнозами лікарів, перші самостійні кроки дівчина зможе зробити у листопаді. Натомість Ірина Іванюш повідомила: «Я б ще хотіла нагадати про інших солдат. Через лікарню імені Мечникова з двома ампутаціями пройшло 50 осіб і нашій державі пора розвивати соціальні програми, відкривати ветеранські госпіталі, які поможуть адаптуватися до життя вже цивільного».

Про це повідомили сьогодні, 19 червня, на телевізійному «5 каналі». Натомість у «Телевізійній службі новин» каналу «1+1» розповіли:

«Чернігівські волонтери подарували електроскутер.. 25-річній медсестрі Ірині Іванюш із позивним «Лютик», яка втратила обидві ноги. Німецький транспорт працює на електроенергії чотири години без підзарядки. Тож вже найближчим часом Лютик зможе їздити лікарнею та працювати із пораненими бійцями. Ірина збирається надавати їм психологічну допомогу».

Про це повідомили сьогодні, 19 червня, на сайті «Телевізійної служби новин» каналу «1+1». Своєю чергою, «Телеканал новин «24» розповів сьогодні, 19 червня:

«Медсестра «Лютик» отримала екстремальний подарунок від волонтерів Чернігівські волонтери подарували постраждалій в АТО медсестрі електроскутер.

Зараз 25-річна Ірина Іванюш, яка підірвалася на розтяжці і втратила обидві ноги у зоні АТО, лікується у Дніпропетровській лікарні імені Мечнікова.

Дівчина йде на покращення і мріє про протези, в яких могла бігати. Постраждала волонтерка вважає: «Нашій державі в першу чергу варто ліквідувати причину захворювання, а не наслідок. Ще в мене є мрія проїхатись з Міністром оборони по передовій, показати всі недоопрацювання і, можливо, щось зміниться».

До слова, офіцер Тім Златкін з позивним «Квіточка» відвідав у Дніпропетровському госпіталі поранену українську волонтерку і медсестру Ірину Іванюш «Лютик».

Про це повідомили сьогодні, 19 червня, на «Телеканалі новин «24».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу