Тренінгами з надання екстреної допомоги охопили 342 медиків Львівщини

11:20 4 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

До 5 серпня тренінги планують провести ще в 17-ти центральних районних лікарнях.

«У районних лікарнях Львівщфини триває цикл тренінгів з надання екстреної медичної допомоги –повідомили сьогодні, 4 серпня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Навчання вже пройшли 342 працівники медичних установ. Про це повідомила заступник директора департаменту охорони здоров’я Львівськї облдержадміністрації Ірина Микичак. За її словами, метою тренінгів є покращення якості надання медичної допомоги в екстрених ситуаціях.

Навчання проводять лікарі-практики, медичні працівники навчально-тренувального відділу Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Для практичної підготовки вони використовують устаткування для моделювання невідкладних станів, зокрема манекени та муляжі.

До 5 серпня тренінги планують провести у 17-ти центральних районних лікарнях Львівщини. На навчаннях щоденно присутні від 15 до 35 працівників закладів охорони здоров'я».

dailylviv.com

До теми

08:46 23 січня 2022 р.

Львівщина другу добу поспіль виявляє найбільше інфікованих коронавірусом

За добу 22 січня в Україні зафіксовано 15 444 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 2298, медпрацівників – 264). У Львівській області підтверджено коронавірус у 2170 осіб, що є найбільшим результатом в країні. 1248 нових інфікованих - у Львові.

Рубрика: Медицина

11:22 22 січня 2022 р.

Львівщина - найгірша за виявленими новими хворими на коронавірус

За добу 21 січня в Україні зафіксовано 22 473 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 2838, медпрацівників – 535). Найбільший показник - у Львівській області - 3293 нових інфікованих коронавірусом.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу