Тести 70 осіб, які повернулися з-за кордону в приміські села, - негативні

20:53 30 березня 2020 р.

Чотири мобільні групи в складі: сімейного лікаря, медичної сестри провели експрес-тестування громадян за визначеними маршрутами на території Пустомитівського району.

Людей перевіряли у селах Зимна Вода, Холодновідка, Лапаївка, Оброшине, Старе Село, Шоломинь, Звенигород, Давидів, Чишки.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

У районі протестували на наявність COVID-19 70 осіб, які повернулися із-за кордону. Результати тестів усіх сімдесяти людей - негативні.

Особами, яких тестували, вручено пам’ятку про необхідність самоізоляції і роз’яснення про персональну відповідальність за її порушення, та сформовано групи ризику поширення інфекції. Подібні робочі групи розпочали тестування і в інших районах Львівщини.

Перелік осіб, які повернулися в Україну, сформовано департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації. Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів.

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження Обласного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації на Львівщині, сьогодні розпочато масове тестування осіб, які повернулися із країн поширення COVID-19.

dailylviv.com

До теми

14:12 18 вересня 2020 р.

Кількість госпіталізованих на Львівщині зростає

Упродовж останніх днів медики Львівщини спостерігають збільшення кількості викликів швидкої допомоги через підозри на Covid-19: за попередню добу це 47 випадків, з яких 28 госпіталізували.

Рубрика: Медицина

14:00 18 вересня 2020 р.

Covid-19: люди хворіють важче та триваліше, ліжка заповнені майже повністю, - лікар

Кількість пацієнтів в нашому медичному закладі не зменшується. Навпаки – людей з важким перебігом захворювання побільшало. Люди хворіють важче та триваліше. Лікарняні ліжка заповнені в нашій лікарні майже повністю.

Рубрика: Медицина

13:35 18 вересня 2020 р.

Спеціалізовані магазини медтехніки у Львові - Медтехніка Ортосалон

Медична техніка - обов'язкова складова не тільки спеціалізованих медустанов, але і звичайних житлових будинків і квартир. У вашому арсеналі завжди повинні бути базові медичні пристрої.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу