Темпи вакцинації: на Львівщині повідомили, скільки щеплень робитимуть 14 мобільних бригад щодня

19:27 3 лютого 2021 р.

У Міністерстві охорони здоров’я розробили дорожню карту з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19 і проведення масової вакцинації в Україні у 2021-2022 роках. Кампанія відбуватиметься у кілька етапів. Перший з них стартує вже у лютому.

Про це у межах засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та материнства розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, пише DailyLviv.

«Львівщина готова до проведення першого етапу вакцинації. Ми починаємо вакцинацію із медиків, які працюють у ковідних стаціонарах. Ми маємо на увазі виключно ті відділення, які займаються ковідними хворими», - зазначив директор департаменту.

Як наголосила в. о. генерального директора Львівського обласного лабораторного центру МОЗ Наталія Іванченко, початок вакцинації очікується у середині лютого.

«Сьогодні на Львівщині вже сформовані мобільні бригади, які і будуть здійснювати вакцинацію. До кожної бригади входитимуть лікар, два фахівця середнього медичного персоналу та водій. Вакцинація відбуватиметься у тимчасових пунктах щеплення», - пояснила Наталія Іванченко.

Таких основних бригад є 14, передбачені також резервні.

Одна бригада зможе здійснити 100 щеплень на день.

dailylviv.com

До теми

10:44 30 листопада 2021 р.

Лише в Києві і Дніпропетровській області вакцинували від коронавірусу більше, ніж на Львівщині

За минулу добу найбільшу кількість щеплень за 29 листопада 2021 року було проведено у м. Києві – 26 068 щеплень, у Дніпропетровській і Львівській областях - відповідно 18264 і 16335.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу