Святкування дня народження на Львівщині завершилося госпіталізацією вісьмох людей

09:05 2 березня 2015 р.


Фото: dt.ua

Як повідомили в понеділок в прес-службі облдержадміністрації, до інфекційного відділення Золочівської центральної районної лікарні госпіталізовано 8 осіб, жителів м. Золочева, з попереднім діагнозом «харчове отруєння».

1 березня о 19:10 до інфекційного відділення Золочівської центральної районної лікарні госпіталізовано 8 осіб, жителів м. Золочева, з попереднім діагнозом «харчове отруєння», які 1 березня в приватній квартирі багатоквартирного будинку бралли участь у святкуванні дня народження в прес-службі облдержадміністрації», – повідомили в понеділок у прес-службі Львівської облдержадміністрації, конкретизуючи при цьому

«Потерпілим в стаціонарних умовах проводиться повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надається необхідний об’єм медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів. Стан потерпілих на 6.00 2 березня – середньої важкості. Причина події - встановлюється. Ситуація контрольована.

Натомість у прес-центрі Державної служби України з надзвичайних ситуацій повідомили в понеділок:

«У м. Золочів на Львівщині о 20 год. 15 хв. 1 березня до інфекційного відділення центральної районної лікарні з ознаками харчового отруєння госпіталізовано вісім осіб, які святкували день народження в квартирі та вживали страви домашнього приготування. Станом на 7 год. 2 березня госпіталізовані перебувають у стані середнього ступеня важкості.

Фахівцями районної СЕС в осередку захворювання проводиться комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів. Попередня причина захворювання – вживання неякісних продуктів харчування. Подія знаходиться на контролі Головного управління ДСНС у Львівській області».

dailylviv.com

До теми

16:38 25 травня 2022 р.

Німеччина скасовує COVID-обмеження

Німеччина скасовує ряд обмежень на в'їзд, які були запровадженіі через COVID-19. Нові правила почнуть діяти з 1 червня.

Рубрика: Медицина

13:05 25 травня 2022 р.

Епідситуація на Львівщині: відсутність мавпячої віспи та спад захворюваності на Covid-19

У країнах Європи зареєстровано вже 258 випадків захворювання на вірус мавпячої віспи (включно з підозрами на захворювання). Проте в Україні ще не зафіксовано жодного такого випадку. Разом з тим, захворюваність на Covid-19 на Львівщині має тенденцію до зниження.

Рубрика: Медицина

10:52 25 травня 2022 р.

У Львові бум народження двійнят

За останні кілька днів у пологовому Львівського територіального медичного об’єднання №3 народилося три пари двійнят.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу