Служби громадського здоров’я на Львівщині будуть реорганізовані

13:15 24 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: oblrada.lviv.ua

У вівторок, 23 січня, на засіданні комісії з питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради ухвалили низку важливих питань.

Про це повідомили сьогодні, 24 січня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також поінформували: «Як розповів голова комісії Михайло Гичка, члени комісії підтримали звернення департаменту охорони здоров’я ЛОДА щодо проекту рішення «Про реорганізацію служби громадського здоров’я у Львівській області». Таким чином обласний центр здоров’я, обласний медичний інформаційно-аналітичний центр та обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом реорганізують в одну структуру».

«На засіданні комісії з питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради погодили прохання Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького щодо виділення коштів у 2018 на відшкодування витрат за надання стоматологічної допомоги (йдеться про зубопротезування) пільговим категоріям населення – учасникам АТО та репресованим. Окрім того, розглянули та підтримали звернення ОДА щодо переведення керівників закладів охорони здоров’я на контрактну основу», – розповіли також у облраді.

«Стосовно соціального блоку питань, то профільна комісія згодилась із заявами Української добровольчої армії та ВСВ АТО «Легіон Свободи» щодо заміни їхніх представників у складі комісії з визнання бійців-добровольців. Традиційно погодили надання допомоги сім’ям загиблих учасників АТО. Також проголосували за встановлення пам’ятного знака на могилі учасника АТО Михайла Лібрука», – поінформували також в облраді.

«На засіданні депутати одноголосно підтримали проект обласної програми «Розвиток шахів у Львівській області на 2017-2021 роки». А також розглянули ініціативу щодо проведення фізкультурно-спортивних заходів серед учнів та студентів Львівщини у 2018 році», – повідомили також у прес-службі Львівської обласної ради,

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини