Шість тисяч медпрацівників у Львівській області підлягають звільненню, – директор

18:15 13 червня 2016 р.

Майже шість тисяч працівників медичних закладів у Львівській області підлягають звільненню в найближчі кілька років. Такі попередні висновки аудиторських комісій.

Про це сьогодні, 13 червня, під час інтерв’ю-прес-конференції на тему:
“Як оптимізують медичні заклади на Львівщині: результати і проблеми”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА  Богдан Чечотка.

Щоправда, за його словами, передусім будуть звільняти адміністрацію та обслуговуючий персонал. А потім– лікарів та медсестер.

Заступник голови Українського лікарського товариства у Львові  Андрій Іванців стверджує, що в окремих районних лікарнях в штаті бухгалтерії може бути по 5-6 осіб.

Усі звільнення відбуватимуться тільки після суворого аудиту, який покаже, які речі тій чи іншій лікарні абсолютно не потрібні.

- У лікарні позалегеневого туберкульозу шість лікарів урологічного відділення на рік робили 38 операцій. Тому там з 210 ліжок залишили тільки 70. У Жовківському районі скорочують 30 ліжок, але медиків перепрофільовують, тому тільки двоє чи троє медиків звільняються, - розповідає директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Також Богдан Чечотка запевняє, що процес звільнення, або як кажуть чиновники, оптимізації в медичних закладах відбувається впродовж  кількох останніх років.

- У Старому Самборі цей процес тривав упродовж десяти років. За цей час дільничні лікарні перепрофільовували в амбулаторії з денним перебуванням пацієнтів. А в Самборі це все треба пройти оперативно. Тому там зараз відчувається соціальна напруга. Там скорочено вже майже сто осіб, але питання все ще не вирішене, - порівнює він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:20 16 квітня 2021 р.

Львів закупить 10 швидких допомог на базі Toyota Land Cruiser Prado 150

Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" домовилося з компанією "Автоспецпром" (Київська область) про закупівлю 10 спеціалізованих автомобілів швидкої медичної допомоги за 16 млн гривень (без ПДВ).

Рубрика: Медицина

17:38 16 квітня 2021 р.

Однорічного хлопчика, якому заново сформували шлунково-кишковий тракт, виписали з лікарні

Хлопчик, якого рік тому львівські хірурги оперували 10 годин поспіль, їде додому. До цього часу Данилко, якому одразу після народження заново сформували шлунково-кишковий тракт, був на лікуванні у відділені хірургії вроджених вад розвитку міської дитячої клінічної лікарні на вул. Орлика.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу