Щепитися від COVID-19 треба буде щороку

19:13 12 січня 2021 р.

Усе вказує, що вакцину від COVID-19 треба буде приймати щороку,

Про це інформує Польське радіо з посиланням на wprost.pl, пише Dailylviv.

Як каже уповноважений уряду у справах Національної програми щеплень, очільник Канцелярії прем’єр-міністра Міхал Дворчик, метою є вакцинувати цього року якнайбільше поляків і підготувати систему до найближчих років. Адже, за його словами, усе вказує на те, що щеплення доведеться робити щороку.

На запитання, коли в Польщі будуть защеплені від коронавірусу ті, кому 30 років, Міхал Дворчик відповів, що уряд розробив усю програму, логістику вакцинації та зорганізував цей процес у загальнопольському масштабі. «Ми зробили те, що є можливим з точки зору уряду. Все інше залежить від виробників вакцини. Наш вплив на виробництво та постачання вакцини до Польщі більш ніж обмежений. Тому сьогодні я не задекларую відповідально, що 30-річні особи будуть защеплені, наприклад, у травні, червні або липні», – сказав очільник Канцелярії прем’єр-міністра. Політик звернув увагу, що коли тільки зросте доступність вакцин, а виглядає, що це відбудеться у другому кварталі цього року, весь процес пришвидшиться.

У першому кварталі цього року до Польщі повинна бути доставлена така кількість вакцини, що дозволяє защепити 2,9 мільйона людей, тобто нецілих 6 мільйонів доз. Загалом укладено контракт на 60 мільйонів доз, які будуть доставлені 2021 року. «Принаймні так декларують виробники. Отже, протягом наступних трьох кварталів ми повинні отримати приблизно 54 мільйони доз. І тоді процес вакцинації рвучко прискориться», – сказав політик.

На Львівщині лабораторно підтверджені два випадки грипу: вперше AH1N1

Україна ще не запроваджує свідоцтва про проведення COVID-вакцинації

dailylviv.com

До теми

23:38 5 березня 2021 р.

Епідситуація на Львівщині погіршується, - керівник департаменту охорони здоров’я

Епідситуація на Львівщині погіршується. Про це сьогодні, 5 березня, під час брифінгу у Львівській ОДА розповів керівник департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу