Ще 200 точок кисню до кінця грудня: у Винниківському госпіталі розширюють кисневу мережу

14:03 20 листопада 2020 р.

Фото до новини

Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих Юрія Липи – один із закладів, які від початку пандемії почав приймати хворих на коронавірус. Упродовж усього часу є одним із найбільш завантажених медичних закладів, які лікують коронавірусних хворих. Сьогодні у лікарні 186 хворих, киснева мережа працює з максимальним навантаженням.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

«Півтори тижня тому ми розширили кисневу мережу. До того мали 87 точок, на сьогодні вже - 165 точок. Це максимальне навантаження на тій кисневій станції, яку маємо на сьогодні»,-  розповів керівник медзакладу Максим Прикупенко.

Розхід кисню - великий, зазначають медики. Кисневу бочку потрібно заправляти щодоби. Щомісяця медзаклад витрачає на кисень майже 800 тисяч гривень.

«Розхід кисню надзвичайно великий, кисневі заводи працюють на повну потужність. Буває, що нам, що 12-14 годин заправляють по пів бочки, а тоді знову. Це дозволяє забезпечувати безперебійність кисневої мережі», - зазначив Максим Прикупенко.

Обладнанню, яке сьогодні працює, вже три десятки років. Відтак час від часу відбуваються перепади тиску, які персонал коригує в ручному режимі. Це велика відповідальність і навантаження. Сьогодні заклад також шукає працівників, які б могли обслуговувати кисневу мережу, оскільки тих, що є вже недостатньо.

До кінця грудня в медзакладі планують встановити нову кисневу станцію. Це бочка об’ємом 5 тисяч літрів кисню. Його подаватимуть хворим у палати.

Відтак дві станції, а також новий кисневий генератор дозволить прокласти додаткових 200 кисневих точок та забезпечити лікарню киснем майже на 90 %.

Додамо, що сьогодні у реанімації медзакладу перебуває 16 хворих, 13 на ШВЛ.

Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих Юрія Липи готовий прийняти 235 пацієнтів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів