Семеро дівчаток вчаділи вчора у Львові

10:10 10 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: ty.mk.ua

У вівторок, 9 січня, о 22.57 в квартирі будинку №21 на вулиці Братів Міхновських у Львові отруїлися, ймовірно, чадним газом, восьмеро людей, у тому числі – шестеро дітей.

Про це повідомили сьогодні, 10 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Сімох постраждалих (власниця квартири від госпіталізації відмовилась) в стані середнього ступеня важкості було госпіталізовано до медичних закладів м. Львова. Причина отруєння – технічні неполадки в котлі».

«Зокрема, госпіталізували дівчинку 2002 року народження – у Львівську обласну дитячу клінічну лікарню «Охматдит»; дівчинку 2002 року народження – у Львівську обласну дитячу клінічну лікарню «Охматдит»; дівчинку 2012 року народження – у Львівську міську дитячу клінічну лікарню; дівчинку 2004 року народження – у Львівську міську дитячу клінічну лікарню; дівчинку 2004 року народження – у Львівську міську дитячу клінічну лікарню; дівчинку 2002 року народження – у Львівську обласну клінічну лікарню; дівчину 2000 року народження – у Львівську обласну клінічну лікарню», – поінформували також у міськраді.

«З початку 2018 року у Львові трапилися вже чотири випадки отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 11 людей! Основними ж причинами отруєння чадним газом є недбале ставлення до газових приладів, неуважність, герметичність вікон, вхідних дверей і відсутність при цьому провітрювачів, недотримання елементарних правил безпеки», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини