Санепідемслужба виявила в найпопулярніших джерелах Львова кишкову паличку (відео)

19:28 11 липня 2014 р.


Фото: wsbs-msu.ru

Заступник начальника обласного управління Держсанепідемслужби попереджає: «Практично всі озера, які ми перевірили – бактеріально забруднені».

Західна інформаційна корпорація розповідає сьогодні, 11 липня, в повідомленні «У найпопулярніших джерелах Львова санепідемслужба виявила кишкову паличку»:

«Львів’янам та гостям міста потрібно бути обережними, адже в усіх найпопулярніших джерелах Держсанепідемслужба у Львівській області виявила понаднормову кількість шкідливих бактерій. Також визначено, що найчастіше вода у них заражена кишковою паличкою. Про це йдеться у сюжеті для перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00) репортера Роксоляни Остап’юк:

2Брудних водотоків  у Львові можна нарахувати близько десяти. Разом із найпоширенішим забрудником – кишковою паличкою, або ж як її ще називають – бактерією з фекалій, перебувають небезпечні ентеровіруси.

«Практично всі озера, які ми перевірили – бактеріально забруднені. Щоправда, наш лабораторний центр визначив, що одні озера є більш забрудненими, інші – менш», – розповів заступник начальника ГУ Держсанепідемслужби у Львівській області Олег Когут.

Варто зазначити, що попереджувальних знаків біля забруднених озер немає. Однак поблизу водотоків таки можна побачити попереджувальні, паперові оголошення. До слова, щоб забруднена вода була придатною для споживання, екологи радять її прокип’ятити.

Для того, щоб визначити рівень забруднення у джерелі, можна звернутися до лабораторій. Там комплексний аналіз коштує від 120 до 240 гривень. 40 гривень потрібно заплатити, щоб визначили присутність у воді кишкової палички. Таке дослідження зроблять за одну добу».


Відео: Західна інформаційна корпорація

dailylviv.com

До теми

16:45 27 червня 2022 р.

Львівські лікарі двотижневому хлопчику сформують штучний стравохід

Новонароджений Данилко народився із порушеним ковтанням. Після проведених обстежень у нього діагностували одну із найважчих вад розвитку – атрезія стравоходу. Хлопчик уже переніс кілька операцій, проте у майбутньому на нього чекає його головне оперативне втручання.

Рубрика: Медицина

14:12 17 червня 2022 р.

У Львові американський кардіохірург проперував триденну дитину з рідкісною патологією серця

Відомий американський кардіохірург Вільям Новік з командою Novic Cardiac Allience знову приїхав до Першого медоб’єднання Львова. За тиждень Вільям спільно з нашими кардіохірургами прооперував п’ятьох дітей.

Рубрика: Медицина

16:12 16 червня 2022 р.

У Львові залізничну лікарню роблять університетською клінікою: колектив - проти

У зверненні до міністра оборони трудовий колектив вважає, що майновий комплекс, який складається з трьох корпусів, планують розділити, передавши частину під університетську клініку, а частину - для продажу.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу