Санепідемслужба виявила в найпопулярніших джерелах Львова кишкову паличку (відео)

19:28 11 липня 2014 р.

  • 0
  • 3141


Фото: wsbs-msu.ru


Відео: Західна інформаційна корпорація

Заступник начальника обласного управління Держсанепідемслужби попереджає: «Практично всі озера, які ми перевірили – бактеріально забруднені».

Західна інформаційна корпорація розповідає сьогодні, 11 липня, в повідомленні «У найпопулярніших джерелах Львова санепідемслужба виявила кишкову паличку»:

«Львів’янам та гостям міста потрібно бути обережними, адже в усіх найпопулярніших джерелах Держсанепідемслужба у Львівській області виявила понаднормову кількість шкідливих бактерій. Також визначено, що найчастіше вода у них заражена кишковою паличкою. Про це йдеться у сюжеті для перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00) репортера Роксоляни Остап’юк:

2Брудних водотоків  у Львові можна нарахувати близько десяти. Разом із найпоширенішим забрудником – кишковою паличкою, або ж як її ще називають – бактерією з фекалій, перебувають небезпечні ентеровіруси.

«Практично всі озера, які ми перевірили – бактеріально забруднені. Щоправда, наш лабораторний центр визначив, що одні озера є більш забрудненими, інші – менш», – розповів заступник начальника ГУ Держсанепідемслужби у Львівській області Олег Когут.

Варто зазначити, що попереджувальних знаків біля забруднених озер немає. Однак поблизу водотоків таки можна побачити попереджувальні, паперові оголошення. До слова, щоб забруднена вода була придатною для споживання, екологи радять її прокип’ятити.

Для того, щоб визначити рівень забруднення у джерелі, можна звернутися до лабораторій. Там комплексний аналіз коштує від 120 до 240 гривень. 40 гривень потрібно заплатити, щоб визначили присутність у воді кишкової палички. Таке дослідження зроблять за одну добу».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:09 22 серпня 2019 р.

Лікар-дерматовенеролог Тетяна Луцик про Студію краси та апаратну косметологію

Уже кілька років у Львові існує рай для кожної української жінки – Студія краси та здоров’я Тетяни Луцик. Тут лікарі-косметологи надають повний спектр послуг, здатних вирішити будь-яку естетичну проблему.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 363

17:51 14 серпня 2019 р.

У Львові розповіли про нові препарати проти туберкульозу, які ефективні на 78% і лікують за 9 місяців

Торік у Львівській області на туберкульоз захворіло 1286 осіб. До порівняння, десять років тому лікарі діагностовували за рік туберкульоз у понад двох тисяч осіб, які вперше звернулися зі скаргами до медиків.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 1452

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Першочергові проекти нової ВР

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Парасковія Дворянин-Ігор Зінкевич

Рубрика: Політика

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу