Санепідемслужба виявила в найпопулярніших джерелах Львова кишкову паличку (відео)

19:28 11 липня 2014 р.


Фото: wsbs-msu.ru

Заступник начальника обласного управління Держсанепідемслужби попереджає: «Практично всі озера, які ми перевірили – бактеріально забруднені».

Західна інформаційна корпорація розповідає сьогодні, 11 липня, в повідомленні «У найпопулярніших джерелах Львова санепідемслужба виявила кишкову паличку»:

«Львів’янам та гостям міста потрібно бути обережними, адже в усіх найпопулярніших джерелах Держсанепідемслужба у Львівській області виявила понаднормову кількість шкідливих бактерій. Також визначено, що найчастіше вода у них заражена кишковою паличкою. Про це йдеться у сюжеті для перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00) репортера Роксоляни Остап’юк:

2Брудних водотоків  у Львові можна нарахувати близько десяти. Разом із найпоширенішим забрудником – кишковою паличкою, або ж як її ще називають – бактерією з фекалій, перебувають небезпечні ентеровіруси.

«Практично всі озера, які ми перевірили – бактеріально забруднені. Щоправда, наш лабораторний центр визначив, що одні озера є більш забрудненими, інші – менш», – розповів заступник начальника ГУ Держсанепідемслужби у Львівській області Олег Когут.

Варто зазначити, що попереджувальних знаків біля забруднених озер немає. Однак поблизу водотоків таки можна побачити попереджувальні, паперові оголошення. До слова, щоб забруднена вода була придатною для споживання, екологи радять її прокип’ятити.

Для того, щоб визначити рівень забруднення у джерелі, можна звернутися до лабораторій. Там комплексний аналіз коштує від 120 до 240 гривень. 40 гривень потрібно заплатити, щоб визначили присутність у воді кишкової палички. Таке дослідження зроблять за одну добу».


Відео: Західна інформаційна корпорація

dailylviv.com

До теми

13:30 16 червня 2021 р.

В’їзд в Україну дозволено лише за умови повного щеплення схваленою ВООЗ вакциною. Перелік

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що ті, хто мають документ, що підтверджує проходження повного курсу вакцинації від COVID-19 вакциною, яка схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) для екстреного використання, мають право перетину державного кордону України та звільняються від самоізоляції.

Рубрика: Медицина

18:58 15 червня 2021 р.

Бельгійські лікарі з Saint-Luc University Hospital оперуватимуть на вусі у Львові. Оголошено запис дітей

Львівська дитяча лікарня оголосила відбір пацієнтів для проведення мікрохірургічних операцій на вусі за участі лікарів з Бельгії. Кандидатів відбиратимуть для проведення мікрохірургічних операцій на вусі, в тому числі для кохлеарної імплантації, BAHA імплантації, тимпанопластики, мірингопластики та інших хірургічних втручань при хронічних захворюваннях вух.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу