Резерв ліжок у Львові збільшують до 2 тис, але за такої динаміки захворювання цього не вистачить,- мер

14:10 30 березня 2021 р.

Медики Львова закликають усіх мешканців зважати на карантинні заходи та дотримуватись тих обмежень, які можуть врятувати життя. Адже зараз значно збільшилась кількість пацієнтів, зокрема з важким перебігом коронавірусної хвороби, які потребують госпіталізації у медичні заклади. Як наголосив мер Львова Андрій Садовий, станом на зараз у Львові з Covid -19 вже госпіталізовано 1017 осіб, з динамікою плюс 50−60 осіб щоденно.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Ми вже перейшли 1000 людей, які госпіталізовані з Covid. Станом на сьогодні, в наших міських лікарнях знаходяться 1017 хворих. За останню добу в межах області було госпіталізовано 303 хворих, в межах м. Львова — 114 хворих. Тобто кожного дня ми маємо в плюсі 50−60−70 і більше хворих. Ми з самого початку мали резерв 1300 ліжок. Ми зараз цей резерв збільшуємо до 2 тис ліжок. І цей резерв ми будемо мати приблизно до 10 квітня. Але якщо така динаміка, яка сьогодні спостерігається, триматиметься, то цього не буде достатньо, і треба буде відкривати нові і нові ліжка в них лікарнях», — повідомив під час брифінгу Андрій Садовий, міський голова Львова.

Як наголосила Наталія Матолінець, завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні швидкої медичної допомоги, зараз у відділенні інтенсивної терапії цієї лікарні перебуває 54 пацієнти у вкрай важкому стані. І попри те, що учора було розгорнуто додатково 48 ліжок реанімації, за такої значної кількості госпіталізацій і цих ліжок буде недостатньо.

«Як практикуючий лікар, я хочу сказати, що ситуація дійсно є критичною. А медичний персонал міста Львова працює на межі моральних і фізичних зусиль. На сьогодні в нас є 54 пацієнти в лікарні швидкої медичної допомоги, які перебувають в критичному стані для життя, — тобто існує реальна загроза, що вони можуть не повернутись з лікарні додому.
Завантажити фото

Ми відучора розгорнули ще 48 додаткових ліжок у відділенні інтенсивної терапії для надання допомоги пацієнтам в критичному стані з коронавірусною інфекцією. Але ми розуміємо, що в такій ситуації, коли лише за вчорашній день лише в нашу клініку поступило 55 осіб, ми фізично довго не стягнемо.

Хочу звернутися до усіх про те, що ваша безпека — це карантинні заходи, це обмеження контактів, і це дистанція, і це ваша свідомість і усвідомлення того, що сьогодні ви дивитесь нас по телевізору, а завтра можете стати нашим пацієнтом, а можете і втратити життя", — наголосила Наталія Матолінець.


dailylviv.com

До теми

17:32 13 квітня 2021 р.

Реанімаційний літак доставив до Львова важкопоранених військових

Сьогодні, 13 квітня, з Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові здійснено планову медичну евакуацію. Поранені та хворі військовослужбовці проходили лікування у Харкові де військові лікарі стабілізували їх стан та підготували військових до наступного етапу лікування.

Рубрика: Медицина

17:11 13 квітня 2021 р.

Обласна рада підтримала приєднання психлікарні Заклад до обласної клінічної психіатричної лікарні

На сесії 13 квітня депутати Львівської обласної ради проголосували за припинення діяльності комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад», розташованого в селі Заклад Миколаївського району та приєднання його до комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня». Реорганізація психіатричної лікарні «Заклад» не означає її закриття, запевняють депутати. Медустанова залишається і надалі надаватиме послуги пацієнтам. Оптимізація штату торкнеться лише адміністративно-управлінського апарату лікарні. Трудовий колектив «Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад» шляхом переведення оформлять в штат «Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні".

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу