Резерв ліжок у Львові збільшують до 2 тис, але за такої динаміки захворювання цього не вистачить,- мер

14:10 30 березня 2021 р.

Медики Львова закликають усіх мешканців зважати на карантинні заходи та дотримуватись тих обмежень, які можуть врятувати життя. Адже зараз значно збільшилась кількість пацієнтів, зокрема з важким перебігом коронавірусної хвороби, які потребують госпіталізації у медичні заклади. Як наголосив мер Львова Андрій Садовий, станом на зараз у Львові з Covid -19 вже госпіталізовано 1017 осіб, з динамікою плюс 50−60 осіб щоденно.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Ми вже перейшли 1000 людей, які госпіталізовані з Covid. Станом на сьогодні, в наших міських лікарнях знаходяться 1017 хворих. За останню добу в межах області було госпіталізовано 303 хворих, в межах м. Львова — 114 хворих. Тобто кожного дня ми маємо в плюсі 50−60−70 і більше хворих. Ми з самого початку мали резерв 1300 ліжок. Ми зараз цей резерв збільшуємо до 2 тис ліжок. І цей резерв ми будемо мати приблизно до 10 квітня. Але якщо така динаміка, яка сьогодні спостерігається, триматиметься, то цього не буде достатньо, і треба буде відкривати нові і нові ліжка в них лікарнях», — повідомив під час брифінгу Андрій Садовий, міський голова Львова.

Як наголосила Наталія Матолінець, завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні швидкої медичної допомоги, зараз у відділенні інтенсивної терапії цієї лікарні перебуває 54 пацієнти у вкрай важкому стані. І попри те, що учора було розгорнуто додатково 48 ліжок реанімації, за такої значної кількості госпіталізацій і цих ліжок буде недостатньо.

«Як практикуючий лікар, я хочу сказати, що ситуація дійсно є критичною. А медичний персонал міста Львова працює на межі моральних і фізичних зусиль. На сьогодні в нас є 54 пацієнти в лікарні швидкої медичної допомоги, які перебувають в критичному стані для життя, — тобто існує реальна загроза, що вони можуть не повернутись з лікарні додому.
Завантажити фото

Ми відучора розгорнули ще 48 додаткових ліжок у відділенні інтенсивної терапії для надання допомоги пацієнтам в критичному стані з коронавірусною інфекцією. Але ми розуміємо, що в такій ситуації, коли лише за вчорашній день лише в нашу клініку поступило 55 осіб, ми фізично довго не стягнемо.

Хочу звернутися до усіх про те, що ваша безпека — це карантинні заходи, це обмеження контактів, і це дистанція, і це ваша свідомість і усвідомлення того, що сьогодні ви дивитесь нас по телевізору, а завтра можете стати нашим пацієнтом, а можете і втратити життя", — наголосила Наталія Матолінець.


dailylviv.com

До теми

18:56 27 травня 2022 р.

Запустимо серця разом: уперше у Львові встановили дефібрилятори в громадських місцях

У місті Лева встановили три дефібрилятори у місцях найбільших скупчень людей. Це Палац мистецтв, Церква Різдва Пресвятої Богородиці та Головний залізничний вокзал.

Рубрика: Медицина

16:38 25 травня 2022 р.

Німеччина скасовує COVID-обмеження

Німеччина скасовує ряд обмежень на в'їзд, які були запровадженіі через COVID-19. Нові правила почнуть діяти з 1 червня.

Рубрика: Медицина

13:05 25 травня 2022 р.

Епідситуація на Львівщині: відсутність мавпячої віспи та спад захворюваності на Covid-19

У країнах Європи зареєстровано вже 258 випадків захворювання на вірус мавпячої віспи (включно з підозрами на захворювання). Проте в Україні ще не зафіксовано жодного такого випадку. Разом з тим, захворюваність на Covid-19 на Львівщині має тенденцію до зниження.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу