Реконструкцію Львівського перинатального центру продовжить новий підрядник у травні

14:57 17 березня 2015 р.

З держбюджету область отримала 45 млн. грн. на Львівський обласний клінічний перинатальний центр. Про це під час сесії обласної ради зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка. Це один із результатів зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки та нардепів міжфракційного об'єднання «Львівщина», які одностайно підтримали пропозицію надання державних коштів на цей медичний заклад.

За словами Олега Синютки, для продовження будівельних робіт на об’єкті буде обрано нового підрядника. «Цього тижня ми маємо отримати експертну оцінку, провести тендер, а вже у травні розпочати роботи», - пояснив Олег Синютка.

Крім того, керівник ОДА повідомив, що у вирішенні питання із реконструкцією перинатального центру область заручилась підтримкою міністра охорони здоров'я, голів профільного та бюджетного комітетів Верховної Ради України та народних депутатів від Львівщини.

З цього питання в ОДА до кінця тижня запланована нарада з керівництвом обласного департаменту охорони здоров'я, представниками перинатального центру та експертами.

На переконання Олега Синютки, правоохоронні та контролюючі органи розставлять крапки на «і» в ситуації, яка склалась зі Львівським обласним перинатальним центром.

Прес-служба Львівської ОДА нагадує, що 2 березня, у змінах до Державного бюджету передбачена субвенція в сумі 45 млн. грн. на завершення реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру, що на вул. Дж. Вашингтона, 6. Це один із результатів зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки та нардепів міжфракційного об'єднання «Львівщина», які одностайно підтримали пропозицію надання державних коштів на цей медичний заклад.

dailylviv.com

До теми

17:25 23 травня 2022 р.

У найжвавіших місцях Львова встановлять дефібрилятори для порятунку людей

У Львові, в найлюдніших місцях, встановлять три дефібрилятори - прилади, призначені для ліквідації порушення серцевої діяльності. Це дозволить будь-кому без спеціальної медичної освіти допомогти людині у випадку раптової зупинки серця просто на вулиці.

Рубрика: Медицина

11:09 23 травня 2022 р.

Велика міжхребцева кила не витримала вулика з бджолами

Ще рік тому для львів’янки Наталії Гук, здавалося, не було іншого способу позбутися 6-міліметрової міжхребцевої кили, як лягти під ніж. Тоді вона не підозрювала, що цієї зими альтернативний метод знайде у вулику з бджолами.

Рубрика: Медицина

11:46 22 травня 2022 р.

Бензин про запас: у Львові вибухнула каністра з пальним, власник у критичному стані

35-річний чоловік з Львівської області постраждав від вибуху каністри з бензином та у шоковому стані був госпіталізований в опіковий Центр лікарні святого Луки Першого медоб’єднання Львова.

Рубрика: Медицина

15:37 21 травня 2022 р.

Лікарні у Львові прийняли поранених з Дніпра: наймолодшому пацієнту – 30 років, а найстаршому – 89

20 поранених з Дніпропетровської і Донецької областей доправили до Першого медоб‘єднання Львова спеціальним медичним потягом. Більшість – у стані середньої важкості після мінно-вибухових травм, п‘ятеро – у важкому стані.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу