Реконструкцію Львівського перинатального центру продовжить новий підрядник у травні

14:57 17 березня 2015 р.

З держбюджету область отримала 45 млн. грн. на Львівський обласний клінічний перинатальний центр. Про це під час сесії обласної ради зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка. Це один із результатів зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки та нардепів міжфракційного об'єднання «Львівщина», які одностайно підтримали пропозицію надання державних коштів на цей медичний заклад.

За словами Олега Синютки, для продовження будівельних робіт на об’єкті буде обрано нового підрядника. «Цього тижня ми маємо отримати експертну оцінку, провести тендер, а вже у травні розпочати роботи», - пояснив Олег Синютка.

Крім того, керівник ОДА повідомив, що у вирішенні питання із реконструкцією перинатального центру область заручилась підтримкою міністра охорони здоров'я, голів профільного та бюджетного комітетів Верховної Ради України та народних депутатів від Львівщини.

З цього питання в ОДА до кінця тижня запланована нарада з керівництвом обласного департаменту охорони здоров'я, представниками перинатального центру та експертами.

На переконання Олега Синютки, правоохоронні та контролюючі органи розставлять крапки на «і» в ситуації, яка склалась зі Львівським обласним перинатальним центром.

Прес-служба Львівської ОДА нагадує, що 2 березня, у змінах до Державного бюджету передбачена субвенція в сумі 45 млн. грн. на завершення реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру, що на вул. Дж. Вашингтона, 6. Це один із результатів зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки та нардепів міжфракційного об'єднання «Львівщина», які одностайно підтримали пропозицію надання державних коштів на цей медичний заклад.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу