Питна вода з пластикових пляшок небезпечна для здоров'я

22:40 14 вересня 2013 р.

  • 0
  • 4749

У пробах води з пластикових пляшок виявлено 24 520 різних хімічних речовин.

Німецькі експерти проаналізували зразки води з пластикових пляшок і дійшли висновку, що в ній містяться хімічні сполуки, які здатні порушити роботу ендокринної системи людини. За словами вчених, деякі речовини, використовувані при виготовленні пластика, заважають роботі гормональної системи. Вони особливо небезпечні для репродуктивних циклів і розвитку людини.

Багато типів подібних сполук присутні в пластмасі, вироби з якої широко використовуються для зберігання їжі та води. У ході нового дослідження науковці постаралися визначити, чи переходять шкідливі речовини з пластикових упаковок в саму воду.

Експериментатори з Франкфуртського університету імені Гете і Федерального інституту гідрології виявили, що 16 з 18 зразків води містять дуже шкідливі речовини. Це вкотре підтвердило підозри дослідників про наявність шкідливих для ендокринної системи речовин у питній воді з пляшок.

Загалом, в пробах води з пластикових пляшок виявлено 24 520 різних хімічних речовин.

Зазначимо, що у 2011 році заборона на поліетиленові пакети набула чинності в Італії, яка входить до числа європейських лідерів за кількістю цих предметів у побуті. Раніше влада Китаю заборонила використання поліетиленових пакетів в автономному районі Тибету у зв'язку з "крихкістю" його екології. Австралійське місто Бунданун в липні 2009 року офіційно заявило про те, що готове відмовитись від пластикових пляшок. 

Newsru.ua

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:48 18 вересня 2019 р.

У Львові будують другу чергу перинатального центру

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод оглянув у середу, 18 вересня, хід будівельних робіт другої черги Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 750

10:40 18 вересня 2019 р.

Восьмеро людей потрапили у Львові до інфекційної лікарні після весілля

У Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні шпиталізували зі симптомами гострого ентероколіту вісьмох гостей весілля в ресторані «Сінатра» на вулиці Кульпарківській, 230 у Львові.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 597

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу