Профспілковий внесок Львівщини на маски і халати

20:29 30 березня 2020 р.

Об’єднання Профспілок Львівщини створило спеціальний фонд для придбання засобів індивідуального захисту працівників медустанов з метою протидії поширенню COVID-19.

Передбачено акумулювати кошти Об’єднання Профспілок Львівщини (ОПЛ) та членських організацій, від зібраних профспілкових внесків, на боротьбу з коронавірусом. Львівські обласні організації профспілок працівників вже переказали на рахунок фонду більше 13 тис грн. Зокрема: «культура» – 5 тис грн, «ЖКГ» – 4 тис грн, «лісове господарство» – 1 тис грн, «соціальна сфера» – 1 тис грн, «автомобільне та шляхове господарство» – 1 тис грн, а також «Сокальський районний комітет профспілки освіти» - ще 1,5 тис грн.

За ці кошти закуплено марлеву тканину для пошиття масок медикам. Окрім цього, ЛООПП «агропромислового комплексу» надала ще 13 776 грн, на які закуплено і передано маски та халати для Львівської обласної інфекційної лікарні.

Про це повідомлено у Фейсбуці на сторінці ОПЛ. 

До теми

20:28 24 вересня 2020 р.

Нове зонування: п'ять районів Львівщини - у помаранчевій, Львів - у жовтій

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 24 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рубрика: Медицина

11:21 24 вересня 2020 р.

У Львові біля лікарні сідатимуть вертольоти

До кінця року біля міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги у Львові планують відкрити вертолітний майданчик для транспортування пацієнтів.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу