Президента і голову його офісу лікують за 15600 грн за добу

19:39 12 листопада 2020 р.

У клініці "Феофанія", де перебуває на лікуванні від коронавірусу президент України Володимир Зеленський, усі послуги фахівців платні.

Про це "Апострофу" повідомили в контакт-центрі клініки, пише DailyLviv.

Лікування коронавірусу Covid-19 у клініці "Феофанія", де перебуває президент України Володимир Зеленський, коштує 7800 грн за добу (це більше ніж 4 мінімальні пенсії, розмір якої зараз 1712 грн). В цю суму входить усе лікування за протоколом. Але кладуть туди лише людей у найважчому стані і зараз місць немає. Коли у клініки з'явиться можливість приймати нових пацієнтів – невідомо.

Консультація терапевта вищої категорії коштує 440 грн, консультація інфекціоніста вищої категорії - 460 грн. Більше доведеться заплатити за консультації фахівців з вченими званнями. Бактеріальний посів бронхіального змиву, який є одним з перших досліджень, обійдеться в 255 грн.

Вартість визначення КОС, рН і газів крові за допомогою автоматичного аналізатора (згідно протоколу лікування, треба провести визначення газів артеріальної крові для оцінки індексу оксигенації) - 150 грн.

Визначення білірубіну в крові коштує 17 або 25 грн, в залежності від методу, рівень глюкози - 10 або 20 грн. Прокальцитонін визначать за 325 грн, а активність гамма-глутамінтрансферази в сироватці крові за 21 грн.

Втім, це вартість тільки разових аналізів, а протокол лікування рекомендує їх робити постійно. Біохімічний аналіз крові тут складається з 8 пунктів загальною вартістю 138 грн. Невідомо, які з них важливі при лікуванні коронавірусу, але такий аналіз потрібно здавати кожен день.

Добовий моніторинг артеріального тиску коштує 300 грн. Довготривалий моніторинг ЕКГ - 575 грн. Також в протоколі зазначено, що необхідна пульсоксиметрія - визначення рівня кисню в крові, якої в переліку платних послуг немає.

У лікарні "Феофанія", куди з коронавірусом госпіталізували президента Володимира Зеленського і голову Офісу президента Андрія Єрмака, обладнали спеціальні палати для забезпечення можливості для високопосадовців працювати.

Про це повідомив радник глави ОП Михайло Подоляк в коментарі виданню РБК-Україна. За словами Подоляка, госпіталізація президента до "Феофанії" є стандартною протокольною процедурою.

"Було прийнято рішення не робити заново комунікаційну кімнату в резиденції, а просто скористатися готовою в лікарні. Тому було прийнято рішення і він (Володимир Зеленський - "Апостроф" ) переїхав туди", - сказав Подоляк.

У такій же палаті розміщено голову Офісу президента Андрія Єрмака, який продовжує працювати. В Офісі президента звернули увагу, що в "Феофанії" вже були обладнані робочі кабінети, тому і було прийнято рішення про госпіталізацію Зеленського і Єрмака.

Україна - у десятці країн Європи за смертністю від коронавірусу

Міністр спрогнозував, доки в Україні триватиме період високої захворюваності COVID-19

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу