Поранений на сході України майданівець і нацгвардієць зі Львівщини потребує термінової допомоги (відео)

18:18 28 червня 2014 р.

  • 0


Фото: porteuropa.eu

Неподалік Луганська куля снайпера пройшла крізь хлопця, зачепивши легені та хребет.

Західна інформаційна корпорація розповідає сьогодні, 28 червня, в повідомленні «Поранений на Сході галичанин потребує термінової допомоги»:

«Володимиру Вінярському – 24 роки. Він із Львівщини. Неподалік Луганська куля снайпера пройшла крізь хлопця, зачепивши легені та хребет. Про історію цього хлопця йдеться у програмі спецпроекту «Особливий погляд» (щосуботи, о 22:05) телеканалу ZIK:

«Він захищав Україну, а тепер сам потребує допомоги. Протягом зими хлопець постійно був на Майдані.

Сутички на Грушевського та стрілянину, – усе це Володимир бачив на власні очі. Після усього пережитого, не міг залишатися осторонь і як тільки  ситуація на сході загострилась – записався добровольцем у Нацгвардію.

Того моменту, коли влучила куля, пригадувати не хоче. Каже лише, що відчув відразу смак пороху і крові в роті…

Хлопця із поля бою винесли його побратими, які і надали Володі  першу медичну допомогу. Уже в лікарні хлопець зрозумів, що поки ходити не може.

«Я не відчуваю нічого нижче пупка», – з сумом розповідає Володя. Зараз він у Києві, у військовому госпіталі.

У нього постійні масажі та процедури, та хлопець мріє знову стати на ноги. А такі шанси є.

Для цього Володимиру Вінярському потрібно поїхати на лікування до Ізраїлю. Тамтешній медзаклад спеціалізується на вогнепальних пораненнях хребта.

Для цього активістам і волонтерам потрібно зібрати 100 тисяч євро. Але допомогти нашому земляку можете і ви.

Реквізити для допомоги:  Приватбанк Номер рахунку 2924 4825 5091 00 МФО 305299 ЄДРПОУ 1436 0570 51 68 75 72 55 55 18 24 Отримувач коштів: Вінярська Уляна Степанівна

Як іще можна допомогти військовим на Сході, якщо ви живете на Західній Україні, дивіться в «Особливому погляді» у суботу, о 22.05».


Відео: ТСН

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:28 16 січня 2020 р.

Апітерапія у Львові вберегла військовослужбовицю від інвалідного візка

Операція на хребті могла закінчитися для військовослужбовиці Лесі Алєксандрової, яка страждала від кил та протрузій дисків, інвалідним візком. Навіть військові лікарі не радили ризикувати нею. Замість ножа хірурга повернула жінку в стрій апітерапія.

Рубрика: Медицина

15:52 16 січня 2020 р.

Фізкультура скорочує ризик захворіти 7 видами раку

Велике дослідження вчених Американського онкологічного товариства, опубліковане наприкінці грудня 2019 року в журналі «Journal of Clinical Oncology», показує зв'язок між фізичною активністю і захворюваністю 15 видами раку.

Рубрика: Медицина