Польські медики подарували реанімобіль госпіталю прикордонників у Львові

15:44 28 грудня 2016 р.


Фото: dpsu.gov.ua

Керівництво Краківської станції швидкої допомоги передало своїм львівським колегам«Рено Мастер» зі сучасним медичним обладнанням вартістю 450 тисяч гривень.

У Держприкордонслужбі повідомили сьогодні, 28 грудня, що вчора керівництво Краківської станції швидкої допомоги передало клінічному госпіталю Державної прикордонної служби України у Львові безоплатну благочинну допомогу в рамках співпраці медиків України та Польщі – реанімобіль на базі «Рено Мастер» зі встановленим на ньому сучасним медичним обладнанням вартістю 450 тисяч гривень був переданий від польських колег. Його вручення автомобіля відбулося за участі директора Краківської станції швидкої допомоги Малгожати Поплавської та у присутності заступника губернатора Малопольського воєводства Войцеха Козака, консула України в Кракові Олега Мандюка й начальника управління охорони здоров’я Державної прикордонної служби України – генерал-майора медичної служби Валентина Волохи, який подякував польським колегам за надану допомогу та багаторічну співпрацю і висловив вдячність за підтримку Державної прикордонної служби у вкрай непрості для України часи.

Про це повідомили сьогодні, 28 грудня, на сайті Держприкордонслужби, де також опублікували фоторепортаж з урочистої передачі реанімобіля й запевнили: «Реанімобіль з сучасним медичним обладнанням дасть можливість ефективно виконувати завдання з надання медичної допомоги, збереження життя і здоров’я персоналу та ветеранів прикордонного відомства».

dailylviv.com

До теми

14:12 19 січня 2021 р.

Захворюваність на гострі кишкові інфекції в області знизилась втричі

За підсумками минулого року захворюваність на гострі кишкові інфекції знизилась майже у три рази. Про це сьогодні під час брифінгу розповіла керівник Львівського обласного лабораторного центру Наталія Іванченко.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу