Перукарні, салони краси, магазини одягу і взуття 12-го травня не відкриють

19:13 8 травня 2020 р.

  • 15

Сьогодні відбулося чергове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, на якому прийняли низку рішень стосовно послаблення карантинних заходів. Щоправда, через збільшення кількості підтверджених випадків коронавірусу, не всі рішення Кабміну будуть впроваджені у Львові.

Про це під час брифінгу про підсумки комісії ТЕБ і НС розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

«Минулої середи ми звернулись до уряду з проханням дозволити містам більш самостійно приймати рішення стосовно послаблення карантину. Після цього в мене відбулась телефонна розмова з прем’єр-міністром, і вже в цей понеділок Кабмін розпочав цю роботу. Вчора ми отримали кінцеве рішення уряду. Ми планували сьогодні на комісії з питань ТЕБ і НС прийняти цілий перелік заходів стосовно послаблення карантину, але життя вносить свої корективи, і ви бачите, що впродовж останніх днів ми маємо ріст кількості захворілих. Тільки 65 позитивних результатів за останню добу. Ця динаміка може зростати. Ми провели сьогодні комісію з питань ТЕБ і НС, але ми прийняли небагато позитивних рішень для львів’ян, тому прошу мешканців міста поставитись до них із розумінням.

Ми також провели сьогодні консультації з фахівцями — з імунологами, інфекціоністами. У всіх них є одна порада — треба відкривати парки і сквери для того, щоб мешканці могли більше фізично рухатися, гуляти на відкритому просторі. Звичайно, що всі заходи безпеки мають бути збережені.

Також ми планували з 11 травня відкривати музеї, бібліотеки, але наразі це не виходить. Виняток ми робимо тільки для Музею народної архітектури і побуту ім. К. Шептицького, «Території Терору» та Личаківського кладовища, адже це на відкритому повітрі.

Поки що ми не прийняли рішення стосовно перукарень, салонів краси і манікюрних салонів. Вони залишаються закриті. Також ми не відкриваємо візові центри. Окрім того, ми не прийняли рішення стосовно магазинів, які торгують одягом і взуттям. Рішення по цих об’єктах будуть прийматися 12 травня після аналізу епідеміологічної ситуації в місті та області.

Натомість ми даємо добро на те, щоб з 11 травня могли працювати ті магазини, які продають промислову продукцію. Таким чином ми хочемо розвантажити великі мережі магазинів, щоб там не було скупчень людей.

Також ми дозволяєм працювати книгарням, але тільки за чітким регламентом: одна людина заходить, купляє книжки, виходить, тоді наступна.

Окрім того ми дозволяємо з 11 травня роботу літніх майданчиків і терас закладів харчування, але тільки за дуже жорстким протоколом: вимірювання температури, засоби індивідуального захисту, максимальне використовування одноразового посуду, тощо.

Про глобальне послаблення карантину зараз не йдеться. Лише відкритий простір, парки, сквери, випити каву на свіжому повітрі при дотриманні всіх норм. Але глобальне послаблення — поки ні. Ми будемо моніторити ситуацію в суботу, неділю, понеділок, і ми вже анонсували, що 12 травня у нас буде чергове засідання комісії з надзвичайних ситуацій. Подивимося, яка буде динаміка, і тоді будемо приймати рішення, як діяти далі", — розповів Андрій Садовий.


dailylviv.com

Петро

16:29 10 травня 2020 р.

Відповісти

Ви вже заєбали з своїм коронавірусом де ви його бочити лише у своїх карманах ви робите тистування і прилумовуєте соьі статистики у нас у облясті зробили лікарям тести ще в березню а результатів немає до тепер якоху хуя ви граєтесь с людьми ублюдки ви кончені кожен раз як міняєтся владе то все якась хуйня то война то ще щось скажу вам одне ідіть нахуй

Тінь

17:20 10 травня 2020 р.

Відповісти

Через що такий галас - пан не можуть зробити манікюр з педикюром та укладку волосся чи які проблеми ???

Оксана

23:56 09 травня 2020 р.

Відповісти

За кордоном парки і сквери на час карантину і не закривали.Навпаки ,радили імунологи гуляти там для покращення імунітету.При умові,що по 2 людини,без скупчень,дистанція,і закриті уста та ніс.ТЦ,перукарні,салони краси і ресторації відкривають в останню чергу.А про готелі взагалі ще дуже далеко.Зато ніхто не забороняв під час пандемії продавати рестораціям,піццеріям і т.д.їжу ікаву з собою,на виніс.Думаю,було б не погано орієнтуватися на країни,які грамотно виходять з кризи.

Оксана

23:56 09 травня 2020 р.

Відповісти

За кордоном парки і сквери на час карантину і не закривали.Навпаки ,радили імунологи гуляти там для покращення імунітету.При умові,що по 2 людини,без скупчень,дистанція,і закриті уста та ніс.ТЦ,перукарні,салони краси і ресторації відкривають в останню чергу.А про готелі взагалі ще дуже далеко.Зато ніхто не забороняв під час пандемії продавати рестораціям,піццеріям і т.д.їжу ікаву з собою,на виніс.Думаю,було б не погано орієнтуватися на країни,які грамотно виходять з кризи.

Оксана

23:56 09 травня 2020 р.

Відповісти

За кордоном парки і сквери на час карантину і не закривали.Навпаки ,радили імунологи гуляти там для покращення імунітету.При умові,що по 2 людини,без скупчень,дистанція,і закриті уста та ніс.ТЦ,перукарні,салони краси і ресторації відкривають в останню чергу.А про готелі взагалі ще дуже далеко.Зато ніхто не забороняв під час пандемії продавати рестораціям,піццеріям і т.д.їжу ікаву з собою,на виніс.Думаю,було б не погано орієнтуватися на країни,які грамотно виходять з кризи.

Оксана

23:56 09 травня 2020 р.

Відповісти

За кордоном парки і сквери на час карантину і не закривали.Навпаки ,радили імунологи гуляти там для покращення імунітету.При умові,що по 2 людини,без скупчень,дистанція,і закриті уста та ніс.ТЦ,перукарні,салони краси і ресторації відкривають в останню чергу.А про готелі взагалі ще дуже далеко.Зато ніхто не забороняв під час пандемії продавати рестораціям,піццеріям і т.д.їжу ікаву з собою,на виніс.Думаю,було б не погано орієнтуватися на країни,які грамотно виходять з кризи.

Тінь

01:53 10 травня 2020 р.

Відповісти

Перепрошую ... У вас є знайомі які померли через коронавірус ? В мене є ... Я бачив як це - бути на апараті штучної вентиляції легенів ... Я вважаю що в цьому випадку краще перебільшення ніж смерть через необережніть ...

Наталя

08:58 10 травня 2020 р.

Відповісти

Не пишіть дурниці .Я в італіі. В нас карантин з кінця лютого .Тільки з 4 травня дозволили ресторанам барам продавати на виніс .Тільки з 4 травня відкрили парки. Перед тим штраф 400е Купляти продукти тільки одна особа з сім'ї ,не має маски штраф 200е.Автобуси зараз можуть і не зупинитись якщо всі сидячі міста зайняті, при тому навіть між сидячими місцями має бути відстань 1м80.

Наталя

08:58 10 травня 2020 р.

Відповісти

Не пишіть дурниці .Я в італіі. В нас карантин з кінця лютого .Тільки з 4 травня дозволили ресторанам барам продавати на виніс .Тільки з 4 травня відкрили парки. Перед тим штраф 400е Купляти продукти тільки одна особа з сім'ї ,не має маски штраф 200е.Автобуси зараз можуть і не зупинитись якщо всі сидячі міста зайняті, при тому навіть між сидячими місцями має бути відстань 1м80.

Йозеф Гебельс

17:07 09 травня 2020 р.

Відповісти

Садовий Хуйло! КОЛИ ВОНО ВЖЕ НАЖРЕТЬСЯ. ЖИДО-Бандера НЕДОПАЛЕНАA

Тінь

01:49 10 травня 2020 р.

Відповісти

Соромлюся запитати ... У вас щось особисте ? Але ж навіщо виносити це на публіку ... Посварилися-полаялися - замирилися і знову корєша ... То такє - життя воно триває ... А що таке "ЖИДО-Бандера" і чому ви так заздрите йому ???

Степан

16:29 09 травня 2020 р.

Відповісти

Так тим львівцям і треба!2az

Тінь

01:57 10 травня 2020 р.

Відповісти

А пан звідки ? Заздрите що у вашому селі не ходить трамвай ? То прошу пана відвідати файне місто Лева і кататися на трамваї досхочу - по закінченні карантину, звісно ж ...

Степан

16:29 09 травня 2020 р.

Відповісти

Так тим львівцям і треба!2az

Людмила

17:11 09 травня 2020 р.

Відповісти