Особливості прийому та дозування препарату Но-Шпа

21:29 15 вересня 2021 р.

Фото до новини

Но-Шпа - це відомий спазмолітик, який застосовується протягом не одного десятка років.

Ефективність препарату пов'язана зі здатністю розслабляти гладку мускулатуру, зменшуючи спазм. Саме тому можна приймати при головних болях, під час менструації, при больовому синдромі, пов'язаному із захворюванням шлунково-кишкового тракту.  

Коли варто приймати Но-Шпу? 

Показання до застосування Но-Шпа:  

  • Для усунення болю у шлунку, при виразковій хворобі, спайкових процесах, колітах на фоні запору  
  • Для зняття спазму нирок і печінки, при наявності каменів  
  • При вираженому больовому синдромі  
  • При головному болю, викликаному спазмом  
  • При дисменореї, коли спостерігаються сильні больові відчуття під час менструації 

Варто розуміти, що Но-Шпа може бути неефективною проти головного болю, якщо його причиною став не спазм, а неврологічні захворювання, погіршення кровообігу або злоякісні пухлини. Тому використовувати цей засіб не має сенсу після черепно-мозкових травм. В такому випадку призначають ліки, які покращують кровообіг, сприяють відновленню тканин.  

Використовують у педіатрії, при захворюваннях дихальної системи. Препарат допомагає зняти спазм бронхів та горла, що стають причиною сухого кашлю, який виснажує дитину. 

Но-Шпа - це препарат який знімає симптоми, біль, але при цьому не усуває самої причини. Зазвичай причиною спазму при захворюваннях шлунку стає виразкова хвороба, гастрити, коліти або дисбактеріоз. Біль може виникати через підвищення газоутворення, в результаті лактозної недостатності. Препарат в такому випадку неефективний, бо причина болю не спазм. Но-Шпа добре поєднується з іншими препаратами, які усувають біль. Тому її можна комбінувати і використовувати в складі комплексної терапії, для лікування захворювань шлунка, кишечника, печінки, нирок. 

Особливості прийому та дозування  

Препарат безпечний, але його необхідно з обережністю використовувати при низькому тиску та захворюваннях серця. Смертельною дозою вважається 60 таблеток. Вони повністю розслабляють м'язи серця, сприяючи його зупинці. Тому ні в якому разі не можна перевищувати дозування, призначене лікарем. Максимальна кількість для дорослих на добу становить 6 таблеток. За один раз дозволено прийняти не більше 2 таблеток. У складі таблеток міститься лактоза, тому препарат не можна приймати людям, які страждають від лактозної недостатності і не засвоюють молочний білок. Препарат у вигляді ін'єкцій не містить лактози, тому може використовуватися в умовах стаціонару.  

Цей препарат повинен бути в кожній аптечці екстреної допомоги, тому що максимально безпечний, і за короткий час знижує больові відчуття, спровоковані спазмом. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів