Офтальмоонколог з Одеси прооперував у Львові 30 пацієнтів (відео)

19:40 20 листопада 2015 р.


Фото: institut-filatova.com.ua

Наступний візит керівника відділення Інституту очних хвороб і тканинної терапії імені Володимира Філатова в Західну Україну відбудеться влітку.

«Відомий одеський офтальмоонколог Анатолій Малецький тепер рятує пацієнтів і у Львові. Жителі Львівської області, які бажають потрапити на консультацію до іменитому одеситу, записуються за півроку вперед. Анатолій Малецький береться за найскладніші операції. Він провів у Львові близько 80 консультацій і прооперував 30 пацієнтів. Наступний візит одеського офтальмолога в Західну Україну відбудеться влітку. Ну, а поки львівських пацієнтів чекають в Одесі в Інституті очних хвороб і тканинної терапії імені Володимира Філатова», – повідомили сьогодні, 20 листопада, на телевізійному «7 каналі».

dailylviv.com

До теми

13:46 7 травня 2021 р.

Вертоліт ДСНС евакуював хворого з Самбірського району до Львова (відео)

7 травня, в рамках Єдиного аеромедичного простору, вертоліт ЄС-145 Єврокоптер доправив 54-річного чоловіка з гострим порушенням мозкового кровообігу для негайної допомоги з віддаленого населеного пункту Львівщини до обласного центру.

Рубрика: Медицина

12:41 7 травня 2021 р.

На Львівщині не виключають збільшення захворювань на ковід вже наступного тижня

На сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації на Львівщині директор департаменту Львівської ОДА Орест Чемерис зазначив, що ситуація на Львівщині стабілізувалася, проте, після закінчення святкового періоду збільшилась мобільність населення, що може призвести до збільшення кількості захворювань вже наступного тижня.

Рубрика: Медицина

12:28 7 травня 2021 р.

Україна вийшла з третьої хвилі пандемії, - міністр

Україна вийшла з третьої хвилі пандемії. З завтрашнього дня в Україні не залишиться жодного регіону з червоним рівнем епіднебезпеки. Сьогодні відбудеться засідання комісії ТЕБ та НС і вже завтра виведемо Сумську область.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу