Обрано заступника та секретаря госпітальної ради Львівщини

17:50 18 березня 2021 р.

Сьогодні, 18 березня, відбулися установчі збори госпітальної ради госпітального округу Львівської області. Присутні обрали заступника голови ради та секретаря.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

Заступником голови ради став заступник голови Львівської облради Євген Гірник, секретарем ради - лікар-педіатр Андріана Мальська, яка також є   головою Опікунської ради Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ». Їхні кандидатури, запропоновані головою госпітальної ради та заступником голови Львівської ОДА Іваном Собком, одноголосно підтримали присутні члени органу.

«Попри те, що основні сили зараз кидаємо на боротьбу з ковідом, маємо водночас дбати про якісну систему медичного забезпечення області. Треба напрацювати план розвитку медичних закладів, допомогти залучати більше коштів тим, хто важко дає собі раду. Йдеться насамперед про заклади охорони здоров’я, які у підпорядкуванні не достатньо спроможних громад. Надалі, якщо епідситуація дозволятиме,  запросимо в раду голів ОТГ та керівників лікарень і будемо разом вивчати фінансово-економічну, кадрову ситуацію кожного медичного закладу нашої області. Маємо швидко, оперативно представити бачення госпітального округу нашої області, виділити конкретні проблеми і напрацювати дорожню карту їх усунення».

Нагадаємо, госпітальна рада – це дорадчий орган, який складається з представників власників кожного стаціонарного закладу. Представників делегують місцеві ради громад, у власності яких перебуває даний заклад.

До складу госпітальної ради Львівщини входить 21 особа.

dailylviv.com

До теми

20:07 22 вересня 2021 р.

Кримінальна відповідальність за підробку документів про щеплення - Уряд вніс в Раду законопроєкт

Сьогодні Уряд схвалив розроблений фахівцями МОЗ проєкт Закону України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за підроблення документів, що стосуються проведення профілактичних щеплень”.

Рубрика: Медицина

18:21 22 вересня 2021 р.

В Уряді визначили перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких мусять обов'язково щепитися від коронавірусу

В Міністерстві охорони здоров’я затвердять чіткий перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням від коронавірусної інфекції.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу