Німецькі й львівські хірурги спільно оперували 27 пацієнтів

13:40 20 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Подружжя відомих пластичних хірургів – професор, доктор медичних наук Клаус Екснер, а також доктор Б’янка Байкан-Екснер – оперували і консультували дітей зі всієї України спільно з львівськими колегами на базі опікового центру 8-ї міської клінічної лікарні.

Про це повідомили сьогодні, 20 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли подробиці: «З 12 по 18 червня лікарні проконсультували 65 пацієнтів зі складними вродженими і набутими вадами, а також прооперували 27 пацієнтів – 24 дітей і трьох дорослих із понад 10 областей нашої країни».

 «Спектр проведених операцій  – реконструкція вушних раковин при вродженій відсутності, корекції при післяопікових рубцях і контрактурах, корекція вроджених птозів верхніх повік, видалення гемангіом обличчя, видалення множинних пігментних невусів тіла», – розповів завідувач опікового центру 8-ї міської клінічної лікарні Василь Савчин. За його словами, хірурги поєднали  оперування із навчанням для львівських лікарів, адже у світовій пластичній хірургії є чимало новітніх методик оперування, які потрібно переймати, щоб в Україні, у Львові якнайбільше людей можна було прооперувати за новими технологіями.

«Окрім пацієнтів зі Львова і Львівської області, були прооперовані хворі із Закарпатської, Волинської, Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської, Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Полтавської, Сумської, Харківської, Дніпровської та Донецької областей. Також для налагодження співпраці, під час консультацій і хірургічних втручань були пластичні хірурги, офтальмологи та фахівці лікування опіків із інших міст України – з Києва, Одеси, Івано-Франківська та колеги з інших клінік міста Львова», – розповів заступник головного лікаря з хірургічної роботи 8-ї міської клінічної лікарні Ігор Стояновський. 

«Загалом за період п’ятирічної співпраці німецьких і львівських лікарів було проконсультовано близько 360  та прооперовано понад 150 пацієнтів. Завдяки цій співпраці українські пацієнти змогли безкоштовно отримати якісну медичну допомогу, зокрема виправити складні дефекти м’яких тканин, а львівські лікарі – освоїти та запровадити у практику нові види пластичних і реконструктивних втручань», – поінформували також у міськраді.

«Співпраця з пластичним хірургом триває з 2012 року, коли Клаус Екснер приїхав до Львова під час футбольного чемпіонату «Євро–2012», щоби  впродовж тижня безкоштовно оперувати дітей у межах доброчинної ініціативи німецьких вболівальників «BigShoe». Як правило, нейрохірург завжди береться за найважчі випадки, а також пріоритет мають малозабезпечені родини», – повідомили також сьогодні, 20 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:59 26 лютого 2021 р.

Україна не потрапляє ані в темно-червону, ані в сіру зону карантинних обмежень за критеріями ЄС, - Ляшко

В Україні добрі показники кількості і результатів тестування населення на COVID-19. Про це заявив на брифінгу головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Рубрика: Медицина

18:01 25 лютого 2021 р.

Операція на міжхребцеву килу: львів’янка намагається виправити помилку хірургів

Невдала операція на килу три роки тому змусила 50-річну Романію шукати допомоги в апітерапії. 6-місячний курс реабілітації бджоловжалюванням не зняв цілковито проблему, але значно поліпшив стан пацієнтки.

Рубрика: Медицина

18:01 25 лютого 2021 р.

50 працівників Львівської обласної клінічної інфекційної лікарні сьогодні щепилися від COVID-19

Серед них - завідувачка 4-го відділення Львівської обласної інфекційної лікарні Таміла Алексанян, а також керівник медичного закладу Сергій Федоренко.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу