Надбавка 300% до зарплати за квітень виплачена лише працівникам 8-ї лікарні,- ЛМР | Новини Львова

Надбавка 300% до зарплати за квітень виплачена лише працівникам 8-ї лікарні,- ЛМР

21:15 19 червня 2020 р.

  • 0

Анонсовані надбавки від держави в розмірі 300% до зарплати медичним працівникам наразі виплачені за квітень медикам 8-ї міської лікарні та частині медиків 1-ї міської лікарні. Кошти на виплату цих надбавок за травень ще не надійшли.

Це озвучила керівниця міського штабу протидії коронавірусу Галина Слічна під час сесії міської ради.

«Щодо коштів, які надходять з Національної служби здоров’я України для виплати 300% надбавки до заробітної плати медичним працівникам, то ця виплата проведена лише медичним працівникам 8-ї лікарні за квітень. Для медичних працівників 1-ї лікарні кошти, які надійшли від Національної служби здоров’я України, вистачило лише на 80%. Коштів за травень на ці виплати ще не надходило», — зазначила Галина Слічна, керівниця міського штабу протидії коронавірусу.

ЛМР нагадує, з міського бюджету Львова надають матеріальну допомогу медичним працівникам лікарень, які підпорядковані місту, і лікарням обласного підпорядкування — в розмірі 10 тис грн, і на ці видатки з міста вже скеровано 6,9 млн грн., і цей процес не зупиняється. Також місто виплачує по 20 тис грн захворілим медикам — станом на сьогодні цю допомогу надано 100 медичним працівникам на загальну суму 2 млн грн., і мерія готує документи на подальші виплати.


dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:02 5 липня 2020 р.

Кілька держав Європи посилили карантин через спалахи COVID-19

Кілька країн Європи запроваджують карантинні обмеження, щоб стримати нові спалахи коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема влада Греції 5 липня повідомила, що закриває кордони для всіх громадян Сербії до 15 липня.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу