Над Львівщиною розпилюватимуть з літака вакцину проти сказу

18:10 27 жовтня 2016 р.

Вакцинацією буде охоплена територія 17,3 тисячі кілометрів.

Як повідомили щойно сьогодні, 27 жовтня, на урядовому порталі, з 24 жовтня до 5 листопада 2016 року на території 20-ти районів Львівської області проводитиметься пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу. У Львівськоому обласному управлінні Держпродспоживслужби поінформували, що ця вакцинація проводиться у рамках реалізації угоди між міністерством аграрної політики та продовольства України й міністерством сільського господарства та розвитку села Польщі, яка передбачає створення буферної зони для захисту території Польщі, а отже і території Європейського Союзу.

Вакцинацією буде охоплена територія 17,3 тисячі кілометрів. Для проведення даного заходу виділено 432,5 тисячі доз вакцини антирабічної «Броварабіс V-RG», яку розповсюджуватимуть з літака. Про це повідомили сьогодні, 27 жовтня, на урядовому порталі.

dailylviv.com

До теми

08:51 27 листопада 2020 р.

Уперше в Україні - понад 16 тисяч нових випадків коронавірусу за добу

В Україні зза останню добу зафіксували значний приріст нових випадків коронавірусу - 16 218. Найбільше заражень в Дніпропетровській, Запорізькій, Київській областях та в Києві.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу