На Львівщині зареєстрували цьогоріч 3629 випадків гострої кишкової інфекції

13:30 21 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: lv.npu.gov.ua

Ситуація зі захворюваністю на гострі кишкові інфекції у Львівській області залишається нестійкою.

Про це повідомили у Львівському обласному лабораторному центрі міністерства охорони здоров’я України, де також розповіли: «Впродовж семи місяців 2019 року зареєстровано 3629 випадків гострої кишкової інфекції проти 4086 випадків за аналогічний період минулого року. Рівень захворюваності знизився на 11,2%».

«Захворюваність серед неповнолітніх (віком до 17 років) складає 66,6%. І хоча рівень захворюваності дещо менший від показників минулого року, це аж ніяк не заспокоює, адже захворюваність все одно залишається високою», – поінформували також в обласному лабораторному центрі міністерства охорони здоров’я України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:00 27 лютого 2020 р.

У Львові закуповують дитячим клубам і школам антисептичні диспенсери, – ЛМР

Задля зменшення ризику захворювання на гострі респіраторні захворювання, департамент гуманітарної політики Львівської міської ради закуповує диспенсери (дозаторів) для гігієнічного дозування антисептиків для шкіл, садочків та дитячих клубів міста.

Рубрика: Медицина

15:45 27 лютого 2020 р.

Лікарі виїжджатимуть на виклики львів’ян із високою температурою

Аби запобігти поширенню будь-яких респіраторних захворювань, а також для додаткового захисту мешканців, сімейні лікарі у Львові виїжджатимуть на виклики додому до тих пацієнтів, які мають високу температуру тіла – більше 38 градусів.

Рубрика: Медицина