На Львівщині зареєстрували цього року 196 випадків захворювання на СНІД

12:05 11 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: ukrinform.ua

У Львівській області впродовж дев’яти місяців взяли під медичне спостереження 327 пацієнтів із вперше встановленим діагнозом ВІЛ-інфекції.

Про це повідомили в п’ятницю, 11 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Зі 157  випадків СНІДу, зареєстрованих за дев’ять місяців 2019 року, 98 пацієнтам одночасно було встановлено діагнози ВІЛ-інфекції та СНІДу».

«Станом на 1 жовтня 2019 року, у Львівській в області під медичним спостереженням перебувало 3864 ВІЛ-позитивних, в тому числі 1362 хворих на СНІД. Спостерігається територіальна нерівномірність поширення ВІЛ-інфекції в області з переважним залученням населення міст», – поінформували також в облдержадміністрації.

«68,2% усіх ЛЖВ, які перебувають під медичним наглядом у ЗОЗ, сконцентровані в семими містах з 27 адміністративно-територіальних одиниць. А в Червонограді, Бориславі, Львові, Стрию, Дрогобичі та Самборі показники поширеності ВІЛ-інфекції суттєво перевищують значення відповідного показника в цілому по області (154,3)», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Упродовж дев’яти місяців 2019 року в 51 ВІЛ-позитивної вагітної жінки відбулися пологи й взято на облік 54 дітей, які народилися від ВІЛ-позитивних матерів з невизначеним ВІЛ-статусом для подальшого медичного спостереження. Діагноз ВІЛ-інфекція у 2019 оці  підтверджений двом дітям», – повідомили також в облдержадміністрації.

«У Львівському обласному центрі громадського здоров'я, станом на 1 жовтня 2019 року, знаходяться на офіційному обліку в педіатра 268 дітей, з них 65 – з підтвердженим ВІЛ-статусом, в тому числі 19 дітей – в стадії СНІДу. У решти (203 дітей) – неуточнений діагноз (в стадії підтвердження)», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:49 29 березня 2020 р.

В Україні підтверджено 418 випадків COVID-19

Упродовж доби отримано 109 позитивних результатів ПЛР-дослідження на нову коронавірусну інфекцію. Плюс 200 порівняно з 27 березня.

Рубрика: Медицина

Останні новини

У Львівській області за два місяці продали товарів на 11 млрд грн

Як країни-сусіди України закрили державні кордони

Іспанія стабілізує поширення коронавірусу

МОЗ опублікував стандарт надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу

Найбільше дезінформації про коронавірус - у групах WhatsApp і Telegram

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу