На Львівщині зареєстрували цього року 196 випадків захворювання на СНІД

12:05 11 жовтня 2019 р.


Фото: ukrinform.ua

У Львівській області впродовж дев’яти місяців взяли під медичне спостереження 327 пацієнтів із вперше встановленим діагнозом ВІЛ-інфекції.

Про це повідомили в п’ятницю, 11 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Зі 157  випадків СНІДу, зареєстрованих за дев’ять місяців 2019 року, 98 пацієнтам одночасно було встановлено діагнози ВІЛ-інфекції та СНІДу».

«Станом на 1 жовтня 2019 року, у Львівській в області під медичним спостереженням перебувало 3864 ВІЛ-позитивних, в тому числі 1362 хворих на СНІД. Спостерігається територіальна нерівномірність поширення ВІЛ-інфекції в області з переважним залученням населення міст», – поінформували також в облдержадміністрації.

«68,2% усіх ЛЖВ, які перебувають під медичним наглядом у ЗОЗ, сконцентровані в семими містах з 27 адміністративно-територіальних одиниць. А в Червонограді, Бориславі, Львові, Стрию, Дрогобичі та Самборі показники поширеності ВІЛ-інфекції суттєво перевищують значення відповідного показника в цілому по області (154,3)», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Упродовж дев’яти місяців 2019 року в 51 ВІЛ-позитивної вагітної жінки відбулися пологи й взято на облік 54 дітей, які народилися від ВІЛ-позитивних матерів з невизначеним ВІЛ-статусом для подальшого медичного спостереження. Діагноз ВІЛ-інфекція у 2019 оці  підтверджений двом дітям», – повідомили також в облдержадміністрації.

«У Львівському обласному центрі громадського здоров'я, станом на 1 жовтня 2019 року, знаходяться на офіційному обліку в педіатра 268 дітей, з них 65 – з підтвердженим ВІЛ-статусом, в тому числі 19 дітей – в стадії СНІДу. У решти (203 дітей) – неуточнений діагноз (в стадії підтвердження)», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:41 30 липня 2021 р.

Оновлений графік роботи центрів вакцинації населення у Львові з 2 до 8 серпня

У департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА повідомляють про графік роботи центрів масової вакцинації населення у місті Львові з 2 до 8 серпня. Про графік роботи ЦВН у районах Львівщини на ці дні обіцяють повідомлять згодом.

Рубрика: Медицина

15:38 30 липня 2021 р.

Німеччина посилює умови в'їзду для всіх невакцинованих осіб

Усі подорожні при в'їзді в Німеччину, в тому числі й громадяни Німеччини, повинні будуть мати негативний тест на коронавірус або ж документи про повну вакцинацію чи нещодавнє одужання від COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу