На Львівщині зареєстрували цього року 196 випадків захворювання на СНІД

12:05 11 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: ukrinform.ua

У Львівській області впродовж дев’яти місяців взяли під медичне спостереження 327 пацієнтів із вперше встановленим діагнозом ВІЛ-інфекції.

Про це повідомили в п’ятницю, 11 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Зі 157  випадків СНІДу, зареєстрованих за дев’ять місяців 2019 року, 98 пацієнтам одночасно було встановлено діагнози ВІЛ-інфекції та СНІДу».

«Станом на 1 жовтня 2019 року, у Львівській в області під медичним спостереженням перебувало 3864 ВІЛ-позитивних, в тому числі 1362 хворих на СНІД. Спостерігається територіальна нерівномірність поширення ВІЛ-інфекції в області з переважним залученням населення міст», – поінформували також в облдержадміністрації.

«68,2% усіх ЛЖВ, які перебувають під медичним наглядом у ЗОЗ, сконцентровані в семими містах з 27 адміністративно-територіальних одиниць. А в Червонограді, Бориславі, Львові, Стрию, Дрогобичі та Самборі показники поширеності ВІЛ-інфекції суттєво перевищують значення відповідного показника в цілому по області (154,3)», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Упродовж дев’яти місяців 2019 року в 51 ВІЛ-позитивної вагітної жінки відбулися пологи й взято на облік 54 дітей, які народилися від ВІЛ-позитивних матерів з невизначеним ВІЛ-статусом для подальшого медичного спостереження. Діагноз ВІЛ-інфекція у 2019 оці  підтверджений двом дітям», – повідомили також в облдержадміністрації.

«У Львівському обласному центрі громадського здоров'я, станом на 1 жовтня 2019 року, знаходяться на офіційному обліку в педіатра 268 дітей, з них 65 – з підтвердженим ВІЛ-статусом, в тому числі 19 дітей – в стадії СНІДу. У решти (203 дітей) – неуточнений діагноз (в стадії підтвердження)», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:28 16 січня 2020 р.

Апітерапія у Львові вберегла військовослужбовицю від інвалідного візка

Операція на хребті могла закінчитися для військовослужбовиці Лесі Алєксандрової, яка страждала від кил та протрузій дисків, інвалідним візком. Навіть військові лікарі не радили ризикувати нею. Замість ножа хірурга повернула жінку в стрій апітерапія.

Рубрика: Медицина

15:52 16 січня 2020 р.

Фізкультура скорочує ризик захворіти 7 видами раку

Велике дослідження вчених Американського онкологічного товариства, опубліковане наприкінці грудня 2019 року в журналі «Journal of Clinical Oncology», показує зв'язок між фізичною активністю і захворюваністю 15 видами раку.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу