На Львівщині зафіксували один із найбільших приростів захворюваності на кір

11:45 2 листопада 2018 р.

  • 0
  • 450


Фото: moz.gov.ua

В Україні зафіксували загрозливе зростання захворюваності на кір – лише за останній тиждень на кір захворіли 1319 людей, а з початку року – понад 35 тисяч.

Про це повідомили в прес-службі міністерства охорони здоров’я, де також розповіли: «У вересні-жовтні 2018 року захворюваність на кір знову зростає – щотижня фіксується понад тисячу нових випадків. З початку року постраждали уже 35 233 українців».

«Найбільший приріст захворюваності на кір спостерігається у тих областях, де рівень охоплення плановою вакцинацією найменший – в Івано-Франківській, Закарпатській та Львівській областях. З початку року від ускладнень кору померли 15 людей – 11 дітей і четверо дорослих», – поінформували також у МОЗ.

«Ризик захворіти збільшується через спільне перебування дітей школах та дитячих садках, оскільки вірус кору передається дуже швидко і в зоні особливого ризику знаходяться діти, які не можуть отримати щеплення. Найчастіше хворіють на кір діти віком п’ять-дев’ять  років (32% серед усіх випадків кору серед дітей). Це ті діти, які не отримали другу дозу КПК вчасно, через що у них не виробився імунітет до хвороби», – повідомили також у прес-службі міністерства охорони здоров’я.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:35 12 листопада 2018 р.

Стоматологи Львова вимагатимуть заборговану за рік зарплату через Європейський суд

Працівникам Комунальної третьої стоматологічної поліклініки міста Львова не виплачують заробітної плати вже рік та два місяці, попри всі рішення судів, які вважають такі дії міської ради незаконними. Єдиний, до кого вони ще не зверталися за допомогою у цьому питанні, так це – Папа Римський.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 639

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу