На Львівщині зафіксували один із найбільших приростів захворюваності на кір

11:45 2 листопада 2018 р.


Фото: moz.gov.ua

В Україні зафіксували загрозливе зростання захворюваності на кір – лише за останній тиждень на кір захворіли 1319 людей, а з початку року – понад 35 тисяч.

Про це повідомили в прес-службі міністерства охорони здоров’я, де також розповіли: «У вересні-жовтні 2018 року захворюваність на кір знову зростає – щотижня фіксується понад тисячу нових випадків. З початку року постраждали уже 35 233 українців».

«Найбільший приріст захворюваності на кір спостерігається у тих областях, де рівень охоплення плановою вакцинацією найменший – в Івано-Франківській, Закарпатській та Львівській областях. З початку року від ускладнень кору померли 15 людей – 11 дітей і четверо дорослих», – поінформували також у МОЗ.

«Ризик захворіти збільшується через спільне перебування дітей школах та дитячих садках, оскільки вірус кору передається дуже швидко і в зоні особливого ризику знаходяться діти, які не можуть отримати щеплення. Найчастіше хворіють на кір діти віком п’ять-дев’ять  років (32% серед усіх випадків кору серед дітей). Це ті діти, які не отримали другу дозу КПК вчасно, через що у них не виробився імунітет до хвороби», – повідомили також у прес-службі міністерства охорони здоров’я.

dailylviv.com

До теми

21:00 18 червня 2021 р.

Коронавірус може переходити у хронічну форму, – пульмонолог у Львові

«Закордонні медики фіксують таке явище як лонгковід – частина пацієнтів, які перехворіли на коронавірус, залишаються кисневозалежними, у них спостерігають пневмофіброзні зміни в легеневій тканині. Такі пацієнти потребують подальшої реабілітації та обстеження», - розповіла експертка департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації з пульмонології Надія Рудницька.

Рубрика: Медицина

12:49 17 червня 2021 р.

57 нових швидких отримав Центр медицини катастроф

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (Центр) отримав 57 нових автомобілів швидкої допомоги. Усі закуплені автомобілі укомплектовані за сучасними вимогами та відповідають європейським стандартам.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу