На Львівщині вперше діагностували туберкульоз 580 людям

10:22 4 червня 2021 р.

Фото до новини

Серед них понад 200 - мешканці Львова.

Амбулаторно-поліклінічне відділення, яке надає допомогу з діагностики й лікування легеневих патологій, в тому числі й туберкульозу, на базі Центру легеневого здоров’я успішно продовжує свою роботу за адресою вул. Зелена, 477. Про це розповів генеральний директор КНП ЛОР «Центр легеневого здоров’я» Любомир Рак.

Про це повідомила пресслужба ЛОР, пише Dailylviv.  

За його словами, багато років поспіль це приміщення частково у поліклініці орендував підрозділ Науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

«Ми звернулися до керівництва університету з проханням звільнити це приміщення для розширення надання амбулаторних послуг фтизіатричного та пульмонологічного профілю. З 31 травня інститут переїхав у будівлю на вул. Зелена, 12. А у вивільнених приміщеннях на території Центру легеневого здоров`я тепер працюватиме лише наша поліклініка. 

Тому хочу наголосити, що деякі повідомлення у ЗМІ щодо нібито припинення роботи «єдиної поліклініки фтизіатричного профілю на Львівщині» є неправдивими та я б сказав загрозливими для наших пацієнтів.

В амбулаторно-поліклінічному відділенні нашої лікарні ми продовжуємо надавати великий спектр медичних послуг. Маємо укладені відповідні угоди з Національною службою здоров`я України.

Наш заклад легеневого профілю вже понад рік на передовій боротьби із коронавірусом, наші спеціалісти надають якісну допомогу, рекомендації, займаються реабілітацією постковіду. Нам вдалося зберегти висококваліфікованих фахівців", – зазначив Любомир Рак.

Сьогодні у поліклініці прийом пацієнтів здійснюють також вузькі спеціалісти: сімейний лікар, фтизіопедіатр, дитячий пульмонолог,  педіатри,  невропатолог,  офтальмолог, ортопед-травматолог, ЛОР, хірург, кардіолог, ендокринолог та інші.

Також на базі поліклініки надається увесь діапазон діагностичних обстежень: бактеріологічні та клініко-діагностичні дослідження; рентгенологічні дослідження. УЗД, ендоскопічні обстеження, функціональна діагностика (ЕКГ, ФЗД) і фізіотерапія(УВЧ, солюкс, електрофорез, інгаляторія, масаж і ЛФК).

«Туберкульоз досі залишається серйозною загрозою у суспільстві. Тільки за перших 5 місяців 2021 року на Львівщині вперше діагностували туберкульоз 580 людям. Серед них понад 200 - мешканці Львова. Тому звертаємося до мешканців Львівщини не легковажити з цією складною недугою і звертатися до нас з профілактичною та лікувальною метою», - резюмував  Любомир Рак.

У Львові виселили єдину в області туберкульозну поліклініку

На Львівщині госпіталізували більше половини нововиявлених хворих з коронавірусом

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів