На Львівщині вперше діагностували артеріальну гіпертензію у 19 487 людей

13:30 5 червня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Завдяки масовій акції вимірювання артеріального тиску у майже 20 тисяч осіб вчасно виявили патологію».

Про це повідомили у вівторок, 5 червня, в прес-службі Львівської ОДА, де також конкретизували: «14-30 травня у Львівській області за підтримки департаменту охорони здоров'я проходила акція «Дні вимірювання артеріального тиску населення». У ході акції виміряли артеріальний тиск у 698 744 осіб, з них працездатного віку – 480 592 особи».

«Медики вперше діагностували артеріальну гіпертензію у 19 487 осіб, з них 13 517 – це особи працездатного віку. Взяли на диспансерний облік 11 707 осіб. Осіб зі значно підвищеним артеріальним тиском скерували на обстеження в кардіоцентр, іншим – рекомендовано звернутися до дільничних лікарів», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Найбільше оглянули людей та вперше виявили артеріальну гіпертензію в Самбірському, Яворівському, Старосамбірському, Городоцькому районах та Львові, – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА. – Не чекайте наступної акції – обстежтесь вже сьогодні! І обов’язково дотримуйтесь рекомендацій лікарів!».

dailylviv.com

До теми

15:18 11 червня 2021 р.

Кров з вени та опитування: у 43-х населених пунктах досліджують антитіла до коронавірусу. Перелік

З 7 червня 2021 року на території Львівської області, як і всієї України, проводиться сероепідеміологічне дослідження розповсюдженості антитіл до коронавірусу SARS-CoV-2, що спричиняє гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу