На Львівщині вакцинували від кору 20534 дитини

12:50 4 березня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У 45 школах на Львівщині працюють виїзні мобільні бригади лікарів.

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак повідомила в понеділок, 4 березня,  під час апаратної наради: «Усі заклади охорони здоров’я забезпечені необхідною кількістю вакцин для профілактики кору, паротиту та краснухи. Станом на кінець лютого в області є понад 121 тисяча доз вакцини».

«Проведено верифікацію даних та сформовані реєстри щодо кількості нещеплених від кору дітей, у розрізі кожного комунального закладу охорони здоров'я, закладу загальної середньої освіти. Загалом в області є 54 170 нещеплених дітей віком від шести до 18 років», – наголосила Ірина Микичак.

Про це повідомили в понеділок, 4 березня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «У 45 школах працюють виїзні мобільні бригади лікарів. До початку кампанії вдалося провакцинувати більше 11 тисяч школярів. Загалом на сьогодні щеплено 20534 дитини шкільного віку».

dailylviv.com

До теми

15:36 22 вересня 2020 р.

Як лікують коронавірусних хворих на Львівщині

Сьогодні, 22 вересня, о 16.00 у Львівському пресклубі - засідання на тему: "Лікування коронавірусних хворих на Львівщині: що гарантує держава, а що фінансують самі пацієнти?"

Рубрика: Медицина

14:16 21 вересня 2020 р.

Уряд запровадив обмеження у двох районах Львівщини. Перелік

Сьогодні на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з урахуванням наданих регіональними комісіями ТЕБ та НС пропозицій прийнято рішення про запровадження обмежень на територіях, де 18 вересня встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу