На Львівщині вакцинували понад 700 осіб: мобільні бригади працюють у чотирьох містах

14:59 9 березня 2021 р.

Фото до новини

Сьогодні в області працює 4 мобільні бригади. Про це під час брифінгу розповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

«Цими вихідними до вакцинації долучились бригади на територіях області. Це мобільні бригади Червонограда, Самбора, Стрия. Окрім цього, продовжує працювати мобільна бригада у Львові», - зазначив він.

Першочергово вакциновують медиків ковідних закладів. Окрім того, враховуючи що вакцина десятидозна, залишковими дозами вакцинують відомих, авторитетних мешканців області.

«Є багато людей, які зголошуються на вакцинацію, щоб власним прикладом продемонструвати безпечність і необхідність вакцинації»,-  зазначив Орест Чемерис.

Загалом на сьогодні вже провакцинували понад 700 мешканців області. У вакцинованих не спостерігали побічних ефектів, зазначають медики, лише незначні прогнозовані ознаки-симптоми після вакцини, серед яких слабкість, незначне підвищення температури тіла тощо.

«До кінця цього тижня ще 9 мобільних бригад отримають сертифікати про проходження навчання з вакцинації. Окрім цього, одна бригада вже пройшла навчання по роботі з вакциною Pfizer і як тільки вона прибуде на Львівщину, бригада розпочне роботу. Наголошу, що мобільні бригади працюють у вихідні, відтак надалі кількість вакцинованих буде збільшуватись», - зазначив Орест Чемерис та наголосив, що вакцинація – єдиний метод боротьби з пандемією коронавірусу.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини