На Львівщині стартували два проекти з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД і туберкульозом

11:10 24 жовтня 2014 р.


Фото: en.gazeta.ru

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, у Львівській області розпочинають роботу два проекти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» та «Реформа ВІЛ-послуг у дії», які фінансуються Програмою глобального Надзвичайного плану Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR).

У прес-службі облдержадміністрації.повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» На Львівщині стартували два проекти з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД і туберкульозом. У повідомленні також конкретизують:

«У Львівській області розпочинають роботу два проекти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» та «Реформа ВІЛ-послуг у дії», які фінансуються Програмою глобального Надзвичайного плану Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR). Про це йшлося 23 жовтня під час засідання обласної координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань під головуванням заступника голови Львівської ОДА Юрія Підлісного.

Старший радник з питань ВІЛ/СНІД Офісу охорони здоров’я USAID в Україні Паола Павленко та керівник Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» Ната Аваліані окреслили основні аспекти реалізації проекту з ВІЛ-послуг на Львівщині. Зокрема, проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» передбачає покращення якості надання послуг з профілактики, лікування та догляду у сфері ВІЛ-інфекції/СНІДу найбільш уразливим групам населення.

«Співпраця із Львівською областю стосуватиметься навчання медперсоналу щодо діагностики і лікування туберкульозу на основі міжнародних стандартів, запровадження сучасних технологій лабораторної діагностики та інфекційного контролю. Особливу увагу буде приділено питанням удосконалення лікування хворих на стійкі до ліків форми туберкульозу та пацієнтів з ВІЛ-асоційованим туберкульозом», – зазначив керівник проекту USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» Картлос Канкадзе.

Незабаром Львівська область отримає допомогу Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) для покращення якості протитуберкульозних та ВІЛ-послуг. Досі проекти працювали лише у південних та східних регіонах України, тепер до співпраці залучено Львівщину.

Довідка:

Постановою Кабінету Міністрів України Львівську обласну координаційну раду (ОКР) визначено головним органом з координації заходів щодо реалізації єдиної політики у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, наркоманії, туберкульозу у Львівській області».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу