На Львівщині прикрасили казковими ілюстраціями стіни лікарень

12:10 31 жовтня 2018 р.

  • 0
  • 381


Фото: loda.gov.ua

У середу, 31 жовтня, у Львівської обласній інфекційній клінічній лікарні презентували оновлене друге дитяче відділення, в якому лікують дітей із кишковими інфекціями.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації. Керівник Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Ігор Берник розповів: «Такі комфортні «кольорові» умови забезпечили для хворих дітей Орест та Наталія Маньки, розмалювавши стіни лікарні казковими ілюстраціями. Сподіваємось, що така атмосфера сприятиме їхньому швидкому одужанню».

«Атмосферу казки створили також в одному з дитячих відділень у Львівської обласної дитячої лікарні «Охматдит» і дитячих відділеннях Яворівської та Новояворівської районних лікарнях», – поінформували у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:35 12 листопада 2018 р.

Стоматологи Львова вимагатимуть заборговану за рік зарплату через Європейський суд

Працівникам Комунальної третьої стоматологічної поліклініки міста Львова не виплачують заробітної плати вже рік та два місяці, попри всі рішення судів, які вважають такі дії міської ради незаконними. Єдиний, до кого вони ще не зверталися за допомогою у цьому питанні, так це – Папа Римський.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 639

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу