На Львівщині планують відкривати додаткові центри вакцинації: очікують нової хвилі коронавірусу

15:47 23 червня 2021 р.

Епідситуація залишається сприятливою, що показано у кількості нових випадків захворювань та госпіталізацій. Водночас кількість центрів вакцинації на Львівщині збільшиться.

Про це на сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації на Львівщині розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, пише Dailylviv.

 «Кількість нових випадків ковіду невелика і коливається в межах 50-ти щоденно. Спостерігаємо суттєво нижні показники щодо кількості госпіталізованих - від 10 до 30 осіб за добу. Станом на сьогодні ліжкова мережа області  заповнена на 9,47 % (311 пацієнтів, які знаходяться на лікуванні у визначених ковідних стаціонарах)», - зазначив Орест Чемерис.

«Хоча всі стаціонари заповнені незначно, ми все одно спостерігаємо, що пацієнти, які поступають з підозрою на ковід або ковідом, є у достатньо важкому стані, а ті пацієнти, які звертаються за медичною допомогою, як правило тривалий час лікувалися самостійно. У госпіталізованих спостерігаються ускладнення і важкі пневмонії. Тому говорити про те, що ковід минув, ще рано, і нехтувати карантинними обмеженнями категорично не можна. Носіння масок і гігієна рук є обов’язковими», - розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Він також повідомив, що на Львівщині триває вакцинальна кампанія. За дорученням Міністерства охорони здоров’я у департаменті першочергово працюють над тим, щоб у  максимально стислі терміни вакцинувати усе доросле населення, адже, швидше за все, нас очікує друга хвиля росту захворюваності. Зараз у департаменті напрацьовують графік роботи чинних восьми центрів вакцинації, а також нових, зокрема, у районах області.

«Наскільки наступна хвиля буде агресивною - залежить від кількості провакцинованих осіб, адже вакцинація є єдиним методом для нас усіх, щоби повернутися до звичного способу життя. Працюємо над тим, аби максимально наблизити вакцинацію до населення у районах Львівщини», - наголосив Орест Чемерис.

Нагадаємо, у центрах масової вакцинації населення на Львівщині щеплять вакциною «Coronavac».

Вакцинація на Львівщині в цифрах:

    за останню добу провакцинували 3651 особу;
    станом на сьогодні в області провакциновано 134 219 осіб (одна доза – 115 605, дві дози – 18 614);
    на разі Львівщина знаходиться на четвертому місці по темпах вакцинації в Україні після міста Києва (268 583 особи), Дніпропетровської (178 322) та Київської (143 646) областей.
    по Львівській області вакциною  «Covieshield»  провакцинували – 38 403 особи, «Astra Zeneca» - 34 350, «Coronavac» - 40 732, «Pfizer» - 20 734 особи.

dailylviv.com

До теми

18:41 30 липня 2021 р.

Оновлений графік роботи центрів вакцинації населення у Львові з 2 до 8 серпня

У департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА повідомляють про графік роботи центрів масової вакцинації населення у місті Львові з 2 до 8 серпня. Про графік роботи ЦВН у районах Львівщини на ці дні обіцяють повідомлять згодом.

Рубрика: Медицина

15:38 30 липня 2021 р.

Німеччина посилює умови в'їзду для всіх невакцинованих осіб

Усі подорожні при в'їзді в Німеччину, в тому числі й громадяни Німеччини, повинні будуть мати негативний тест на коронавірус або ж документи про повну вакцинацію чи нещодавнє одужання від COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу