На Львівщині планують оздоровити влітку більше 28-ми тисяч дітей

14:15 3 червня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Цьогоріч упродовж літнього періоду планують оздоровити більше 28 тисяч дітей з Львівщини.

Про це повідомили в понеділок у прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «У 2019 році послуги з оздоровлення та відпочинку дітей плануються надавати 12 закладів, три з яких – санаторного типу, а дев’ять – оздоровлення та відпочинку. Про це сьогодні, 3 червня, йшлося під час паратної наради у Львівській облдержадміністрації. Окрім того, приблизно дві тисячі дітей планують відправити на оздоровлення за межами області».

Директор депратаменту соціального захисту Львівської ОДА Наталія Кузяк зазначила. «З обласного бюджету на оздоровлення дітей скерують 16 537 тисяч гривень. За кошти обласного бюджету департаментом соціального захисту населення закуплено 2 050 путівок. Завтра, 4 червня, відбудеться аукціон на послуги з відпочинку 130 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку розташованих узбережжі Чорного моря. За кошти обласного бюджету на відпочинок запрошено 76 дітей учасників АТО з Херсонської області (в рамках програми обміну) та 70 дітей з Донецької та Луганської областей».

«Завдяки міжнародній співпраці у 2018 році закордоном відпочило 136 дітей загиблих, поранених, учасників АТО. Окрім того, в області за кошти місцевих бюджетів заплановано функціонування 69 табору на базі закладів освіти», – поінформували також в облдержадміністрації.

Директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій розповіла: «Для організації оздоровлення, дозвілля та відпочинку дітей в літній період в області заплановано організацію роботи 442 пришкільних профільних, спортивних гуртків, мовних шкіл для 17 904 дітей без організації харчування та денним перебуванням менше шести годин; два заміських освітянських дитячих оздоровчо-відпочинкових табори, в яких передбачено залучити до оздоровлення та відпочинку влітку 2019 року близько 1090 дітей».

«Кожна дитина перед табором повинна пройти медичне обстеження та мати довідку про стан здоров’я. Медики закликають батьків не легковажити цим, адже адміністрація табору повинна володіти інформацією щодо наявності алергій, особливості харчування тощо», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу