На Львівщині планують оздоровити влітку більше 28-ми тисяч дітей

14:15 3 червня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Цьогоріч упродовж літнього періоду планують оздоровити більше 28 тисяч дітей з Львівщини.

Про це повідомили в понеділок у прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «У 2019 році послуги з оздоровлення та відпочинку дітей плануються надавати 12 закладів, три з яких – санаторного типу, а дев’ять – оздоровлення та відпочинку. Про це сьогодні, 3 червня, йшлося під час паратної наради у Львівській облдержадміністрації. Окрім того, приблизно дві тисячі дітей планують відправити на оздоровлення за межами області».

Директор депратаменту соціального захисту Львівської ОДА Наталія Кузяк зазначила. «З обласного бюджету на оздоровлення дітей скерують 16 537 тисяч гривень. За кошти обласного бюджету департаментом соціального захисту населення закуплено 2 050 путівок. Завтра, 4 червня, відбудеться аукціон на послуги з відпочинку 130 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку розташованих узбережжі Чорного моря. За кошти обласного бюджету на відпочинок запрошено 76 дітей учасників АТО з Херсонської області (в рамках програми обміну) та 70 дітей з Донецької та Луганської областей».

«Завдяки міжнародній співпраці у 2018 році закордоном відпочило 136 дітей загиблих, поранених, учасників АТО. Окрім того, в області за кошти місцевих бюджетів заплановано функціонування 69 табору на базі закладів освіти», – поінформували також в облдержадміністрації.

Директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій розповіла: «Для організації оздоровлення, дозвілля та відпочинку дітей в літній період в області заплановано організацію роботи 442 пришкільних профільних, спортивних гуртків, мовних шкіл для 17 904 дітей без організації харчування та денним перебуванням менше шести годин; два заміських освітянських дитячих оздоровчо-відпочинкових табори, в яких передбачено залучити до оздоровлення та відпочинку влітку 2019 року близько 1090 дітей».

«Кожна дитина перед табором повинна пройти медичне обстеження та мати довідку про стан здоров’я. Медики закликають батьків не легковажити цим, адже адміністрація табору повинна володіти інформацією щодо наявності алергій, особливості харчування тощо», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

19:38 8 серпня 2022 р.

Захворювання на Covid-19 на Львівщині зростає: виявили старий штам Омікрону

З Центру громадського здоров’я МОЗ на Львівщину надійшли результати 30 зразків тестів на Covid-19, у яких підозрювали наявність нового штаму Омікрон ВА.05, що зараз активно поширюється у Європі.

Рубрика: Медицина

12:10 7 серпня 2022 р.

Головне – залишатись у приміщенні або терміново у нього зайти: МОЗ дало рекомендації у разі ядерної аварії

Країна-терорист росія не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру.

Рубрика: Медицина

18:57 4 серпня 2022 р.

Охматдит і Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр хочуть об'єднати. Мотивація

У Львові хочуть створити комунальне некомерційне підприємство “Львівський регіональний клінічний центр медицини дитинства”. Таке рішення має прийняти Львівська обласна рада, керуючись Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я”.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу