На Львівщині надали 103 тисячі відшкодувань вартості лікарських засобів, – ЛОДА

16:00 3 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевнили: «З початку дії Урядової програми «Доступні ліки» на Львівщині хворим виписали понад 103 тисячі рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів».

У Львівській облдержадміністрації повідомили також сьогодні, 3 липня: «За оперативними даними департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, станом на 1 червня  поточного року перерахували до розпорядників бюджетних коштів у містах та районах області кошти у сумі сім мільйонів 224 тисяч гривень. Заклади охорони здоров’я області уклали 320 договорів зі суб’єктами господарювання різних форм власності, на основі яких до участі у проекті залучено 686 аптечних закладів, які  представляють як окремі аптеки так і аптечні мережі, а також фізичних осіб – приватних підприємців, які мають ліцензію на право займатися реалізацією лікарських препаратів».

«На офіційному сайті департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації відкрили тематичну рубрику «Урядова програма «Доступні ліки» з добіркою відповідних директивних та інформаційних матеріалів,  а також інтерактивне вікно зворотнього зв’язку з громадськістю «Теми для обговорення». Карту аптек, які беруть участь у Програмі можна переглянути за посиланням. У межах програми «Доступні ліки» пацієнти можуть безкоштовно або з незначною доплатою отримувати ліки для лікування трьох груп захворювань», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

15:04 1 грудня 2021 р.

Протитуберкульозний санаторій в Немирові віддали під міську лікарню

Приміщення комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний протитуберкульозний санаторій» у смт. Немирів на три роки залишать в оперативному управлінні на балансі комунального некомерційного підприємства Яворівської міської ради «Немирівська міська лікарня».

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу