На Львівщині – 235 дітей, хворих на СНІД

16:58 18 вересня 2013 р.

  • 0

Тому громадськість ініціює створення обласного стаціонарного відділення для надання комплексу послуг для ВІЛ-інфікованих

За даними керівника обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом» Дмитра Тигача, на Львівщині – «235 ВІЛ-позитивних дітей, кількість яких за останні роки стабілізувалась і не зростає». Про це він повідомив сьогодні, 18 вересня, на засіданні Координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.

Прес-служба Львівської облдержадміністрації цитує й заступника голови ЛОДА Ірину Романів, яка інофрмувала під час все того ж засідання, що «станом на й серпня 2013 року в країні зареєстровано 236 047 випадків інфікування ВІЛ».

Своєю чергою, координатор Львівської регіональної ради спільнот Назар Несевич наголосив на «необхідності створення стаціонарного відділення для надання комплексу послуг для ВІЛ-інфікованих у Львівській області».

Погодившись із ним, заступника голови ЛОДА доручила департаменту охорони здоров’я «напрацювати пропозиції щодо виділення приміщення для створення стаціонару».

Хоч небезпека поширення СНІДу мала б спонукати не до «напрацювань пропозицій», а до оперативного реагування на це лихо...

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:28 16 січня 2020 р.

Апітерапія у Львові вберегла військовослужбовицю від інвалідного візка

Операція на хребті могла закінчитися для військовослужбовиці Лесі Алєксандрової, яка страждала від кил та протрузій дисків, інвалідним візком. Навіть військові лікарі не радили ризикувати нею. Замість ножа хірурга повернула жінку в стрій апітерапія.

Рубрика: Медицина

15:52 16 січня 2020 р.

Фізкультура скорочує ризик захворіти 7 видами раку

Велике дослідження вчених Американського онкологічного товариства, опубліковане наприкінці грудня 2019 року в журналі «Journal of Clinical Oncology», показує зв'язок між фізичною активністю і захворюваністю 15 видами раку.

Рубрика: Медицина