МОЗ не дозволятиме використання технічного кисню у лікуванні хворих

11:30 9 жовтня 2020 р.

Міністерство охорони здоров'я не дозволятиме використання технічного кисню у лікуванні хворих, оскільки це небезпечно для життя, і зацікавлене в зростанні кількості виробників медичного кисню, зазначив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час прес-брифінгу в Києві в п'ятницю.

Про це інформує Інтерфакс-Україна, пише DailyLviv.

"Деякі експерти вважають, що необхідно використовувати технічний кисень замість медичного. Але ми цього ніколи не зробимо, адже медичний кисень - це ліки, які мають відповідати стандартам. Використання технічного кисню небезпечне для життя людини", - сказав він, додавши, що в 2007 році в реанімаційному відділенні використання технічного кисню спровокувало вибух, внаслідок чого загинули люди.

Міністр зазначив, що в Україні є 16 виробників медичного кисню, і МОЗ сприяє збільшенню їх кількості.

"У нас 16 виробників мають ліцензію на постачання медичного кисню. МОЗ максимально зацікавлене, щоб кількість виробників зростала. Наприклад, компанія "Карпатнафтохім" подала відповідні документи на отримання ліцензії 30 квітня й отримала ліцензію від Держлікслужби 7 травня", - сказав він.

"Одеський припортовий завод" має намір звернутися до МОЗ по отримання ліцензії. Ми розглянемо документи, як тільки їх отримаємо. Також до нас 7 жовтня звернулася компанія "Кріопром", яка оперативно отримає ліцензію, якщо документи відповідатимуть", - додав Степанов.

dailylviv.com

До теми

22:17 21 жовтня 2020 р.

У Львові провели акцію за легалізацію канабісу

Біля Львівської облдержадміністрації 21 жовтня пройшла акція протесту "Маємо право на канабіс". Близько 10 людей вийшли із вимогою легалізувати медичний канабіс в Україні.

Рубрика: Медицина

22:10 21 жовтня 2020 р.

Помер один з добровольців, на якому тестували вакцину від коронавірусу AstraZeneca

Померлий доброволець брав участь у клінічних тестуваннях вакцини проти коронавірусу, яку розробила британська компанія AstraZeneca. Попри смерть добровольця, випробування вакцини триватимуть.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу