Міноборони виставило у Львові на аукціон приміщення дитячого поліклінічного відділення, – ЛМР

18:00 11 лютого 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львівській міськраді заявили, що міністерство оборони виставляє на аукціон приміщення, де розташоване дитяче поліклінічне відділення

Про це повідомили в понеділок, 11 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна розповіла: «З 2000 року наша 2-а міська поліклініка Львова орендує приміщення на вулиці Стрийській, 61, де функціонує дитяче відділення, яке обслуговує 3,5 тисячі дітей того мікрорайону, віком до семи років. Воно вкрай потрібне мешканцям цього мікрорайону Львова, більшість яких – військові та їхні сім’ї».

Галина Слічна зазначила також: «Як нам стало відомо з листа Квартирно-експлуатаційного відділу Міністерства оборони України, 21 лютого 2019 року об 11.00 заплановано проведення відкритого аукціону з реалізації об’єкту нерухомого військового майна –  нежитлових приміщень першого поверху у будівлі №61 на вулиці Стрийській у Львів,. З огляду на це, адміністрацію КНП «2 міська поліклініка м. Львова» зобов’язано вивільнити ці приміщення»

«Відтак, міський голова Львова Андрій Садовий звернувся з листами до Прем’єр-міністра і міністра оборони України з вимогою врегулювати ситуацію й запропонував вжити усі можливі заходи, дати відповідні доручення щодо припинення проведення аукціону з відчуження приміщень, де розташоване педіатричне відділення», – поінформували також у ЛМР.

У листі також йдеться: «Прошу розглянути можливість передачі нежитлових приміщень першого поверху будівлі №23 на вулиці Стрийській, 61 у Львові, у власність територіальної громади м. Львова для забезпечення належної реалізації прав дітей на доступне та якісне надання медичної допомоги, що гарантоване державою».

dailylviv.com

До теми

13:59 21 жовтня 2020 р.

У дитячій лікарні Львова прооперували немовля із важкою вродженою вадою серця

В КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» лікарі-нейрохірурги провели унікальну операцію на мозку новонародженій дівчинці з важкою вадою серця. Зараз немовля перебуває під наглядом лікарів у реанімації.

Рубрика: Медицина

23:50 20 жовтня 2020 р.

Людина повинна мати вибір: у Львові закликали не допустити прийняття закону про примусову вакцинацію

Активісти ГО «Товариство “Рух за життя"» звернулись до Верховної Ради із заявою про протиправність двох законопроєктів у системі громадського здоров’я.

Рубрика: Медицина

15:20 20 жовтня 2020 р.

У Львові на карантин закриті три дитячі садочки

Станом на сьогодні призупинено роботу в ЗДО № 44, № 57 та № 153. Роботу цих садочків призупинено у зв’язку із захворюваністю працівників освітніх закладів на Cоvid-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу