Міноборони виставило у Львові на аукціон приміщення дитячого поліклінічного відділення, – ЛМР

18:00 11 лютого 2019 р.

  • 0
  • 732


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львівській міськраді заявили, що міністерство оборони виставляє на аукціон приміщення, де розташоване дитяче поліклінічне відділення

Про це повідомили в понеділок, 11 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна розповіла: «З 2000 року наша 2-а міська поліклініка Львова орендує приміщення на вулиці Стрийській, 61, де функціонує дитяче відділення, яке обслуговує 3,5 тисячі дітей того мікрорайону, віком до семи років. Воно вкрай потрібне мешканцям цього мікрорайону Львова, більшість яких – військові та їхні сім’ї».

Галина Слічна зазначила також: «Як нам стало відомо з листа Квартирно-експлуатаційного відділу Міністерства оборони України, 21 лютого 2019 року об 11.00 заплановано проведення відкритого аукціону з реалізації об’єкту нерухомого військового майна –  нежитлових приміщень першого поверху у будівлі №61 на вулиці Стрийській у Львів,. З огляду на це, адміністрацію КНП «2 міська поліклініка м. Львова» зобов’язано вивільнити ці приміщення»

«Відтак, міський голова Львова Андрій Садовий звернувся з листами до Прем’єр-міністра і міністра оборони України з вимогою врегулювати ситуацію й запропонував вжити усі можливі заходи, дати відповідні доручення щодо припинення проведення аукціону з відчуження приміщень, де розташоване педіатричне відділення», – поінформували також у ЛМР.

У листі також йдеться: «Прошу розглянути можливість передачі нежитлових приміщень першого поверху будівлі №23 на вулиці Стрийській, 61 у Львові, у власність територіальної громади м. Львова для забезпечення належної реалізації прав дітей на доступне та якісне надання медичної допомоги, що гарантоване державою».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

10:20 14 лютого 2019 р.

Уряд частково розблокував роботу міністерства охорони здоров’я

Кабінет міністрів України, щоб забезпечити безперервність роботи міністерства охорони здоров’я, дозволив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я, крім виключних повноважень міністра як члена Кабміну.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 321

14:55 13 лютого 2019 р.

Голова Львівської ОДА агітував фармацевтів долучатися до програми «Доступні ліки»

У середу, 13 лютого, і приміщення Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулась семінар-нарада із керівниками суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову, роздрібну торгівлю лікарським засобами.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 531

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Гендерна політика влади - виклик для українського християнства

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу