Міністр МОЗ хоче випробувати на собі протокол лікування Covid-19(відео)

15:52 15 листопада 2020 р.

Фото до новини

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов, в якого діагностували COVID-19, зазначив, що використає хворобу, щоб на власному досвіді перевірити ефективність лікування та роботи медичної системи.

Про це він заявив у відеозверненні.

“Хворіти, як і будь-кому, мені не подобається. Проте у всьому я стараюся шукати й позитив. Знайшов його і цього разу. Весь час пандемії я дивився на ситуацію очима лікарів. Тепер маю можливість пройти цю ситуацію в ролі пацієнта. Оцінити та на власному досвіді перевірити, як працюють наші шляхи пацієнта та протоколи лікування”, - зазначив Степанов.
 
За його словами, він планує пройти весь цей період, як звичайний пацієнт, фіксувати всі етапи й одразу, разом з командою Міністерства охорони здоров'я, шукати шляхи їх вирішення.
 
“Звісно, щодня я буду ділитися у соцмережах інформацією про свій «шлях пацієнта». Моє завдання - виявляти гострі проблеми, та вирішувати їх у реальному часі. Не втомлюся нагадувати, що для того, аби зменшити ризик інфікування на ковід-19, необхідно дотримуватись базових правил нашої нової реальності: мити руки, обробляти їх санітайзером, носити маски та уникати місць з великим скупченням людей”, - підсумував Максим Степанов.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів