Медики занепокоєні критичною ситуацією з вивезенням сміття у Львові

14:30 26 січня 2017 р.


Фото: health-loda.gov.ua

В облдержадміністрації повідомили в четвер: «Медиків особливо турбує перспектива зростання захворюваності кишковими інфекціями, вірусним гепатитом, лептоспірозом, глистними інвазіями та іншими небезпечними інфекційними хворобами та отруєннями».

У департаменті охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 26 січня: «На позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглядалось питання виходу з критичної ситуації, що склалася з вивезенням сміття зі Львова. На засіданні, окрім низки вкрай важливих проблем, було акцентовано увагу на зростанні екологічної та епідеміологічної загрози для мешканців міста. На цьому наголосили директор департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник, в.о.директора департаменту охорони здоров'я ЛОДА Ірина Микичак і в.о.начальника Держспоживнагляду у Львівській області Ростислав Волошин».

«Медиків особливо турбує перспектива зростання захворюваності кишковими інфекціями, вірусним гепатитом, лептоспірозом, глистними інвазіями та іншими небезпечними інфекційними хворобами та отруєннями. Керівник департаменту охорони здоров’я ЛОДА запропонувала доручити міській раді терміново затвердити план конкретних дієвих протиепідемічних заходів, звернувши особливу увагу на проведення дератизації. Вона звернулася до представників львівської влади подбати про вивезення сміття, що накопичилося поблизу дитячих майданчиків і припинити таке небезпечне для здоров'я дітей сусідство», – повідомили також сьогодні, 26 січня, на сайті департаменту охорони здоров'я ЛОДА.

dailylviv.com

До теми

14:12 19 січня 2021 р.

Захворюваність на гострі кишкові інфекції в області знизилась втричі

За підсумками минулого року захворюваність на гострі кишкові інфекції знизилась майже у три рази. Про це сьогодні під час брифінгу розповіла керівник Львівського обласного лабораторного центру Наталія Іванченко.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу