Медики виявили у Львові відхилення у 58% обстежених дітей

18:00 12 червня 2018 р.

  • 0
  • 783


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді оприлюднили підсумки акції «Здорове місто».

У прес-службі Львівської міськради повідомили у вівторок, 12 червня: «Впродовж двох тижнів кожен львів’янин мав змогу безкоштовно проконсультуватись у спеціалістів та пройти медичне обстеження на профілактичній акції «Здорове місто». Цього року у медичних містечках провели понад 10 тисяч обстежень. У більш як тисячі відвідувачів було виявлено патології».

«Найбільш популярними серед відвідувачів були консультації щодо індексу маси тіла, вимірювання артеріального тиску, рівня глюкози у крові, флюорографія та ультразвукова діагностика молочних залоз. За результатами акції, впродовж двох тижнів у більш ніж 14% обстежених виявили відхилення від норми», – розповіли також у міськраді.

«Найбільша кількість відхилень від норми було виявлено у обстежених з підвищеним рівнем цукру в крові – 29%. Також на додаткове обстеження направлено: під час обстеження молочних залоз у жінок – 22%, з відхиленням зору – 21%. Проблема підвищеного артеріального – це проблема, що присутня у всьому світі. Акція показала, що багато людей переймаються гіпертонією. Рання діагностика цієї хвороби допоможе уникнути інфаркту чи інсульту у майбутньому. Так, з проблемами артеріальної гіпертензії – виявлено 20% обстежених, з проблемами серця – 18%», – поінформували також у міськраді.

«У 16 обстежених виявлено підозру на туберкульоз. Серед дітей, які взяли участь у акції, більше ніж в половини було виявлено відхилення від норми: було обстежено 740 дітей, з них 429 (58%) скеровано на до обстеження», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:30 15 серпня 2018 р.

У Львівській ОДА проаналізували витрати закладів охорони здоров’я

У середу, 15 серпня, у Львівській облдержадміністрації відбулася підсумкова конференція щодо проведеної роботи та ознайомлення керівників з результатами у проекті «Фінансування та управління охороною здоров’я».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 540

16:30 14 серпня 2018 р.

Львівська ОДА скерувала на медичне обслуговування «чорнобильців» 234,3 тисячі гривень

В облдержадміністрації запевнили: «У липні поточного року з обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, виділено 234,3 тисячі гривень».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 393