Медики виявили у Львові відхилення у 58% обстежених дітей

18:00 12 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді оприлюднили підсумки акції «Здорове місто».

У прес-службі Львівської міськради повідомили у вівторок, 12 червня: «Впродовж двох тижнів кожен львів’янин мав змогу безкоштовно проконсультуватись у спеціалістів та пройти медичне обстеження на профілактичній акції «Здорове місто». Цього року у медичних містечках провели понад 10 тисяч обстежень. У більш як тисячі відвідувачів було виявлено патології».

«Найбільш популярними серед відвідувачів були консультації щодо індексу маси тіла, вимірювання артеріального тиску, рівня глюкози у крові, флюорографія та ультразвукова діагностика молочних залоз. За результатами акції, впродовж двох тижнів у більш ніж 14% обстежених виявили відхилення від норми», – розповіли також у міськраді.

«Найбільша кількість відхилень від норми було виявлено у обстежених з підвищеним рівнем цукру в крові – 29%. Також на додаткове обстеження направлено: під час обстеження молочних залоз у жінок – 22%, з відхиленням зору – 21%. Проблема підвищеного артеріального – це проблема, що присутня у всьому світі. Акція показала, що багато людей переймаються гіпертонією. Рання діагностика цієї хвороби допоможе уникнути інфаркту чи інсульту у майбутньому. Так, з проблемами артеріальної гіпертензії – виявлено 20% обстежених, з проблемами серця – 18%», – поінформували також у міськраді.

«У 16 обстежених виявлено підозру на туберкульоз. Серед дітей, які взяли участь у акції, більше ніж в половини було виявлено відхилення від норми: було обстежено 740 дітей, з них 429 (58%) скеровано на до обстеження», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу