Медики виявили торік на Львівщині СНІД у 460 людей

17:00 18 січня 2018 р.


Фото: piwnich.info

Темп приросту захворювання на СНІД зріс минулого року на Львівщині на 32,9%, що свідчить про зростаючу тенденцію пізнього виявлення ВІЛ-позитивних осіб.

У департаменті охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації опублікували «Огляд епідемічної ситуації з ВІЛ-інфекції/СНІДу у Львівській області станом на 1 січня 2018 року», в якому, зокрема, розповіли: «Розвиток епідемії ВІЛ-інфекції в Львівській області має ті ж закономірності, що й в цілому в Україні. У 2017 році вперше в житті діагноз ВІЛ-інфекція був встановлений 460 особам, в тому числі в IV стадії ВІЛ-інфекції (стадії синдрому набутого імунодефіциту – СНІДу) – 245. Темп приросту захворювання на ВІЛ-інфекцію у 2017 р. зменшився на -3,7%, натомість темп приросту захворювання на СНІД зріс на +32,9%, що свідчить про зростаючу тенденцію пізнього виявлення ВІЛ-позитивних осіб».

dailylviv.com

До теми

15:07 25 вересня 2021 р.

У стаціонарах Львівщині зростає кількість пацієнтів з коронавірусом, - експертка з пульмонології

Зростає поступлення пацієнтів з коронавірусом у стаціонари. В основному – це невакциновані люди, які мають запущену супутню патологію: неконтрольований цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, а також проблеми з щитовидною залозою, онкологічні захворювання чи наявність вже перенесених.

Рубрика: Медицина

20:29 24 вересня 2021 р.

Не шкодить: перша доза - Moderna, друга - Comirnaty/Pfizer, - Когут

Найближчим часом на Львівщину не очікується поставка вакцини «Модерна». Проте, без жодних застережень, особи, які отримали першу дозу цією вакциною, другу дозу можуть отримати вакциною «Комірнаті» (Пфайзер), якої в області є достатня кількість.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу