Медики перекрили дорогу на Львівщині

14:45 18 грудня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: press-centr.com

Медики протестують на вулиці Володимира Великого в Дрогобичі.

Про це повідомили в середу, 18 грудня, на порталі оперативних новин «Varta1», де також розповіли, що протестувальники перекрили рух транспорту. Близько 50 із них постійно пересуваються пішохідним переходом. У такий спосіб вони вимагають виплати зарплати.

Як інформував «Щоденний Львів», 17 грудня на Львівщині блокували дорогу з плакатом із написом «Не продамо Батьківщину».

Нагадаємо, у понеділок, 9 грудня, у Дрогобицькій Ратуші відбувся брифінг щодо ситуації із виплатою заробітної плати медикам вторинного рівня, про це інформує "Медіа Дрогобиччина".

Спікерами брифінгу виступили начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба та начальник фінансового управління ДМР Оксана Савран.

«40 % державного забезпечення функціонування сфери охорони здоров`я міста ми не можемо забезпечити з міського бюджету, адже це 38 мільйонів гривень на рік. І саме стільки охорона здоров`я міста недоотримує щороку», — зазначила під час брифінгу Оксана Савран.

За словами начальника відділу охорони здоров`я Володимира Чуби, дефіцит коштів у сумі 38 мільйонів гривень був очікуваний ще на початку 2019 року. Виникла така проблема через те, що заклади охорони здоров`я Дрогобича надають медичні послуги мешканцям прилеглих територій і їх відсоток від загальної кількості пацієнтів становить 40%, а керівництво прилеглих територій кошти за пролікованих пацієнтів повертати відмовляється. Лише Дрогобицький район повернув 5 млн грн, а ще мав би повернути орієнтовно 29 млн грн. Також боргує і Трускавець, Борислав та інші прилеглі території.

«Зараз ми просимо Львівську ОДА забезпечити перерозподіл фінансових ресурсів територій і дати кошти тим територіям, які звітують про пролікованих хворих», — наголосила Оксана Савран.

Щодо виплати зарплат медикам, то начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба зазначив, що  медики отримують заробітні плати за кінець вересня та половину жовтня. Надалі вестимуть перемовини з керівництвом Львівської ОДА та Львівської обласної ради щодо перерозподілу коштів для виплати зарплат медикам Дрогобича.

Прогнозований дефіцит на зарплату медикам Дрогобича вторинного рівня до кінця 2019 року становить 25 млн грн.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу