Медики львівського Майдану передали комунальній міській поліклініці новий кардіограф

19:08 16 квітня 2014 р.


Фото: lviv-redcross.at.ua

Його вартість, як повідомив прес-службі ЛМР активіст ГО «Швидка медична допомога Майдану» Юрій Дмитришин, – 31,5 тисячі грн.

Сьогодні активісти громадського об’єднання Швидка медична допомога Майдану передали в 2-гу комунальну міську поліклініку кардіограф, вартістю 31,5 тисячі грн. Цей апарат надали для медичної служби Майдану меценати, однак, через відсутність потреби, його не використовували.

Відтак, кардіограф використовуватимуть у кабінеті невідкладної допомоги комунальної 2-ї міської поліклініки. Як розповів активіст ГО «Швидка медична допомога Майдану» Юрій Дмитришин, кардіограф новий, 12-канальний. Його вартість становить 31,5 тисячі грн. Натомість начальник управління охорони здоров’я Володимир Зуб зазначив:

«Кардіограф буде якісно використовуватись для послуг усіх пацієнтів у нашому кабінеті невідкладної допомоги. Вже зараз в кабінеті наявний дефібрилятор, ручний апарат штучного дихання, ноші, складне крісло-каталка.

Працівники поліклініки вдячні меценатам за такий подарунок. Варто відзначити, що це не поодинокі випадки, коли саме завдяки позабюджетним залученням, добрій волі соціально відповідальних людей, медичні установи міста поповнюються новим обладнанням.

Ми маємо гарні приклади співпраці міста з різними фондами, громадськими організаціями, приватними особами. Так, зокрема, 2013 року міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги і міська дитяча клінічна лікарня отримали сучасне лабораторне обладнання на суму 900 тис. грн.

У міській дитячій лікарні запроваджена електронна історія хвороби (вартість проекту понад 800 тис. грн.). У 8-й міській лікарні, лікарні швидкої медичної допомоги, дитячій клінічній лікарні створено кабінети телемедицини, на загальну суму близько 1 млн. грн. тощо Будемо сподіватись, що й надалі спонсори бачитимуть наші міські медичні установи надійними партнерами».

Натомість головний лікар комунальної 2-ї міської поліклініки Тетяна Токарєва розповіла: «Кардіограф нам дуже потрібен, бо та апаратура, якою ми зараз користуємось, стара. У нас справді велике навантаження, бо окрім стаціонару, працівники роблять електрокардіограми на дому. Тому сказати «дякую» - замало. Наша поліклініка вдячна за таку до нас увагу і такий подарунок».

Як зазначила Тетяна Токарєва, працівники поліклініки були активними під час подій на Майдані в Києві. Багато хто брав відпустки і їхав волонтером допомагати у медичній службі Майдану. 

«Наша поліклініка прийняла 6 потерпілих активістів Майдану. Це були, в основному, звернення до хірурга та травматолога», – додала Тетяна Токарєва. 

Відтак прес-служба міської ради нагадує, що кабінет невідкладної допомоги комунальної 2-ої міської поліклініки організований ще 1998 року. Тут працюють троє лікарі-терапевти й дві медичні медсестри, які надають невідкладну допомогу відвідувачам поліклініки, а також за межами поліклініки, наприклад, в церкві св. Володимира і св. Ольги, комунальній 4-ій стоматологічній поліклініці, Аптеці №44 тощо.

Кабінет працює з 8-ї до 20-ї години. Для функціонування кабінету щорічно витрачається до 6000 грн на медикаменти, біля 5000 грн на електрокардіографічний папір.

Персонал кабінету надає допомогу при різноманітній патології: гострих серцево-судинних станах, в тому числі гострому інфаркті міокарда, інсульті, аритміях, гіпертонічних кризах, нападах бронхіальної астми, епілепсії, тощо. Упродовж року працівники кабінету приймають більше двох тисяч пацієнтів, 10-12% з них скеровуються в стаціонари, решта – передається для подальшого лікування сімейним лікарям.

dailylviv.com

До теми

08:51 27 листопада 2020 р.

Уперше в Україні - понад 16 тисяч нових випадків коронавірусу за добу

В Україні зза останню добу зафіксували значний приріст нових випадків коронавірусу - 16 218. Найбільше заражень в Дніпропетровській, Запорізькій, Київській областях та в Києві.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу