Медики безплатно обстежуватимуть серця львів’ян

21:18 19 квітня 2018 р.


Фото: icmed.com.ua

У міськраді запевнили, що 21-22 квітня львів’яни зможуть пройти безкоштовну ехокардіографію (УЗД серця) у фахівців Школи штудерної ультразвукової діагностики на вулиці Єрошенка, 14.

Про це повідомили сьогодні, 19 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Обов‘язковий попередній запис – за телефоном 097 507 96 27 (з 10.00 до 17.00)».

«Школа Штудерної Ультразвукової діагностики працює на базі медичного центру «Ехомед» і займається навчанням та вдосконаленням фахівців з УЗД (ультразвукової діагностики). Навчальні класи оснащені найсучаснішим обладнанням, а тренінги і практичні заняття проводять кращі фахівці центру «Ехомед», а також спеціалісти з Польщі та Ізраїлю», – поінформували також у міськраді.

«Ехокардіографія (ЕхоКГ) – діагностична процедура, метою якої є обстеження серця та його клапанного апарату з допомогою ультразвуку. Це метод діагностики, без якого важко уявити сучасну кардіологію. Обстеження допомагає оцінити товщину та рухливість серцевого м‘яза, структуру та роботу клапанів, виявити вади серця, пухлини та тромби, виміряти зону враження після перенесеного інфаркту», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:39 17 жовтня 2021 р.

У шапці ходив навіть у хаті: як ексдепутат вилікувався від нестерпного головного болю

Коли три місяці стаціонарного лікування у відділенні неврології Львівського медінституту не дали полегшення, Євген Ширій, за порадою колеги, майстра спорту з гірських лиж, звернувся до бджоловжалювання.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу