Медичні установи на Львівщині отримають тести й засоби захисту, – ЛОДА

12:30 24 березня 2020 р.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин й очільник облдержадміністрації Максим Козицький розповіли на брифінгу про особливості введення надзвичайної ситуації на Львівщині, забезпечення медичними засобами обласних лікарень і застосування тест-систем для виявлення коронавірусу.

Про це повідомили у вівторок, 24 березня, у Львівській облдержадміністрації. Зокрема, Максим Козицький розповів: «Введення у Львівській області режиму надзвичайної ситуації – це вимушена міра, яка, у свою чергу, не обмежує пересування осіб, але містить певні рекомендації щодо цього. Це дає більші повноваження силовим структурам щодо контролю над об’єктами критичної інфраструктури області та лікарнями. На даний момент у житті мешканців нічого не зміниться».

Щодо отриманого учора вантажу, який прибув в Україну із Китаю, то очільник ОДА повідомив, що уже сьогодні відбудеться його розподіл по наших лікарнях. Максим Козицький зазначив: «Учора прилетів перший літак медичної допомоги з тестами у Львівську область. Це перший літак, який повернувся з Китаю. Відповідно було здійснено розподіл тестів, масок, а також спеціальних захисних костюмів. Відтак, область отримала першу партію тестів, яка закриває першочергові потреби області, 5 тисяч масок, а також 500 біокостюмів. Такі поставки будуть здійснюватися регулярно, щотижнево та у різних кількостях, згідно з розподілом по областях»

Очільник облдержадміністрації наголосив: «Тест-системи, які отримала область – це не лише експрес-тести, але й реагенти для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПРЛ)».

Натомість голова облради зауважив: «Загалом ситуація вимагає дуже серйозної та злагодженої управлінської роботи. Ми постійно знаходимося в онлайн-режимі на зв’язку з керівниками чотирьох наших обласних установ, які задіяні на передовій у боротьбі з коронавірусом. Відзавтра ці лікарні розпочнуть уніфіковано подавати інформацію щодо їх забезпечення медичними засобами та тими потребами, які вони мають на сьогоднішній день. Це робиться для того, щоб спростити життя благодійникам, волонтерам, журналістам та усім тим, хто хоче допомогти».

Олександр Ганущин наголосив: «Для нас критичним зараз є спільно з нашими жертводавцями знайти вихід на закупівлі за реальними, а не надутими ринковими цінами. Усе те, що ми маємо сьогодні в пропозиції в Україні, відрізняється в мінімум півтора-два рази до початку епідеміологічної ситуації. Також ми дуже серйозно ставимося до підготовки та організації робити наших лікарень по територіях, зокрема, в Сокалі, Яворові, Кам’янка-Бузькій, Стебнику, Рудках. Там є критичним питання забезпечення їх кисневою інфраструктурою. Окрім того, сьогодні детально обговорили можливість додаткового резервного електроживлення у двох обласних медичних установах».

Як інформував «ЩЛ», у Львові отримали літаком тести для виявлення коронавірусу.

dailylviv.com

До теми

12:38 28 листопада 2020 р.

Вартість вакцин від COVID-19 у ЄС від 5 до 60 євро: від векторних до хайтеківських

Дешевші векторні вакцини проти коронавірусної хвороби користуватимуться попитом за межами Євросоюзу і Північної Америки. А дорожчі інноваційні мРНК-вакцини - у заможних країнах.

Рубрика: Медицина

19:41 27 листопада 2020 р.

У двох містах Львівщини та одному селищі - найбільше навантаження на одного лікаря

Понад 2 млн мешканців області уклали декларації із сімейними лікарями. Від початку реформування первинної ланки охорони здоров’я 1801 лікар має укладені декларації із пацієнтами.

Рубрика: Медицина

18:43 27 листопада 2020 р.

Коронавірус: майже кожен другий з тестованих на Львівщині є позитивним. Але хворих значно більше

За останню добу майже кожен другий з тестованих на Львівщині є позитивним. Однак треба розуміти, що не всі інфіковані проходять тести. Тому цю кількість виявлених можна множити на два.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу